• GoHome Professional
porasla cijena do 1800 km/m2 do 80 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 1800 km/m2 do 80 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 1800 km/m2 do 80 m2 što veće

  • Za upit "porasla cijena do 1800 km/m2 do 80 m2 što veće" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.739 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 KM
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • podrum
    • okućnica
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+47%

Promjena cijene sa 102.000 KM na 150.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2025 - 102.000 KM
24.05.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

Tražite nekretninu u mirnom naselju, idealnu za porodični život ili vikendicu? Ova kuća u Saračici nudi prostrano imanje i odličan potencijal za adaptaciju! ; Saračica .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+47%

Promjena cijene sa 99.776 KM na 146.678 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 146.678 KM, 80,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 99.787 KM
24.08.2025 - 100.791 KM
25.08.2025 - 99.725 KM
02.09.2025 - 100.006 KM
03.09.2025 - 99.868 KM
04.09.2025 - 99.771 KM
18.09.2025 - 99.562 KM
19.09.2025 - 99.664 KM
22.09.2025 - 99.736 KM
24.09.2025 - 99.924 KM
25.09.2025 - 99.725 KM
30.09.2025 - 99.889 KM
01.10.2025 - 99.776 KM
08.10.2025 - 99.674 KM
09.10.2025 - 99.746 KM
10.10.2025 - 99.526 KM
11.10.2025 - 99.705 KM
12.10.2025 - 99.695 KM
15.10.2025 - 99.766 KM
16.10.2025 - 99.899 KM
17.10.2025 - 99.797 KM
26.10.2025 - 99.863 KM
27.10.2025 - 99.746 KM
29.10.2025 - 99.593 KM
30.10.2025 - 99.674 KM
01.11.2025 - 99.771 KM
09.11.2025 - 99.802 KM
11.11.2025 - 99.700 KM
14.11.2025 - 100.047 KM
15.11.2025 - 99.934 KM
16.11.2025 - 99.761 KM
20.11.2025 - 99.838 KM
21.11.2025 - 99.730 KM
22.11.2025 - 99.899 KM
23.11.2025 - 99.710 KM
25.11.2025 - 100.011 KM
26.11.2025 - 99.894 KM
27.11.2025 - 99.751 KM
02.12.2025 - 99.884 KM
04.12.2025 - 99.766 KM
12.12.2025 - 99.832 KM
13.12.2025 - 99.761 KM
17.12.2025 - 99.853 KM
19.12.2025 - 99.736 KM
23.12.2025 - 99.868 KM
24.12.2025 - 99.669 KM
25.12.2025 - 99.705 KM
26.12.2025 - 99.603 KM
30.12.2025 - 99.751 KM
11.01.2026 - 99.669 KM
13.01.2026 - 99.720 KM
14.01.2026 - 99.853 KM
16.01.2026 - 99.710 KM
21.01.2026 - 99.659 KM
22.01.2026 - 99.827 KM
23.01.2026 - 99.756 KM
27.01.2026 - 99.649 KM
28.01.2026 - 99.766 KM
29.01.2026 - 99.822 KM
30.01.2026 - 99.634 KM
31.01.2026 - 99.542 KM
01.02.2026 - 99.715 KM
05.02.2026 - 99.583 KM
06.02.2026 - 99.822 KM
07.02.2026 - 99.761 KM
08.02.2026 - 99.685 KM
10.02.2026 - 99.741 KM
11.02.2026 - 99.639 KM
12.02.2026 - 99.715 KM
17.02.2026 - 99.690 KM
18.02.2026 - 99.736 KM
19.02.2026 - 99.802 KM
20.02.2026 - 99.746 KM
27.02.2026 - 99.557 KM
28.02.2026 - 99.710 KM
04.03.2026 - 99.807 KM
05.03.2026 - 99.746 KM
06.03.2026 - 99.807 KM
07.03.2026 - 99.797 KM
10.03.2026 - 99.220 KM
12.03.2026 - 99.710 KM
21.03.2026 - 99.659 KM
22.03.2026 - 99.746 KM
24.03.2026 - 99.674 KM
25.03.2026 - 99.730 KM
28.03.2026 - 99.827 KM
29.03.2026 - 100.088 KM
30.03.2026 - 99.751 KM
01.04.2026 - 99.618 KM
02.04.2026 - 99.802 KM
03.04.2026 - 99.766 KM
05.04.2026 - 99.593 KM
07.04.2026 - 99.812 KM
09.04.2026 - 99.797 KM
11.04.2026 - 100.001 KM
12.04.2026 - 99.720 KM
14.04.2026 - 99.685 KM
15.04.2026 - 99.741 KM
22.04.2026 - 99.562 KM
23.04.2026 - 99.669 KM
24.04.2026 - 99.715 KM
25.04.2026 - 99.843 KM
27.04.2026 - 99.746 KM
28.04.2026 - 99.909 KM
29.04.2026 - 99.644 KM
30.04.2026 - 99.736 KM
02.05.2026 - 100.108 KM
03.05.2026 - 99.848 KM
05.05.2026 - 99.710 KM
06.05.2026 - 99.802 KM
07.05.2026 - 99.730 KM
09.05.2026 - 100.042 KM
10.05.2026 - 99.715 KM
16.05.2026 - 99.231 KM
17.05.2026 - 99.710 KM
19.05.2026 - 99.832 KM
20.05.2026 - 99.741 KM
21.05.2026 - 99.562 KM
22.05.2026 - 99.680 KM
23.05.2026 - 99.776 KM
24.05.2026 - 146.678 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Tražite nekretninu u mirnom naselju, idealnu za porodični život ili vikendicu? Ova kuća u Saračici nudi prostrano imanje i odličan potencijal za adaptaciju!Osnovne informacije: Lokacija: Saračica, prilaz preko Ravaničke ulice Površina okućnice: 1.236 m² Kuća: Podrum – 35 m² Sprat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cijena do 1800 km/m2 do 80 m2 što veće'
102.300 KM
138.500 KM
138.500 KM
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)