• GoHome Professional
porasla cijena barem 50 m2 do 130000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena barem 50 m2 do 130000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena barem 50 m2 do 130000 km što veće

  • Za upit "porasla cijena barem 50 m2 do 130000 km što veće" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.002 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+14%

Promjena cijene sa 105.000 KM na 120.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Farma, DERVENTA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2022 - 105.000 KM
23.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodicno imanje koje se nalazi u selo Rapcani kod Dervente udaljeno oko 6 km od grada. Imanje se sastoji od 13000m2 zemljista sa sumom i vocnjakom. Na imanju se nalazi porodicna kuca koja ima oko 180m2,i sve useljivo sa centralnim grijanjem. Takodje ima oko 200m2 pomocnih....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cijena barem 50 m2 do 130000 km što veće'
138.500 KM
138.500 KM
102.600 KM
 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
 
+28%

Promjena cijene sa 95.900 KM na 123.100 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 55,00 m2 cca 2240 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 95.900 KM
06.05.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2023.,

www.realitica.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! .

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 108.500 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 135.000 KM, 55,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.05.2023 - 0 KM
24.10.2025 - 108.500 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 55m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom inverter klimom i običnom klimom, parketima,....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 115.000 KM na 130.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 130.000 KM, 51,00 m2 cca 2550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2023 - 99.800 KM
09.02.2024 - 110.000 KM
16.04.2025 - 115.000 KM
06.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 51m2 u novoj gradnji. sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, u sobi je PVC stolarija,....

 
 
 
 
+30%

Promjena cijene sa 102.400 KM na 133.400 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 133.400 KM, 51,00 m2 cca 2620 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 102.400 KM
06.05.2026 - 133.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 115.400 KM na 120.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 120.000 KM, 45,00 m2 cca 2670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.05.2025 - 115.400 KM
27.02.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaja – Dva jednoiposobna stana u zgradi Delta, IV sprat .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)