• GoHome Professional
porasla cijena što manje parking do 500000 km bare - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena što manje parking do 500000 km bare - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena što manje parking do 500000 km barem 50 m2

  • Za upit "porasla cijena što manje parking do 500000 km barem 50 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.284 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • parket
    • prizemlje
    • komforan
    • dvorište
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 214.200 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 214.200 KM, 51,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2025 - 204.000 KM
16.04.2026 - 214.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2025.,

www.indomio.ba

NOVO U PONUDI! Banja Luka, Borik, Bulevar vojvode Petra Bojovića. Prdstavljamo Vam stambeno-poslovni objekat u izgradnji koji je projektovan kao višeporodični (kolektivni) objekat, spratnosti Po+P+6+Pe. Stambeno-poslovni objekat nudi različite vrste stanova koji su dizajnirani da....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo.Apartman površine 79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkonom,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 258.500 KM na 264.300 KM dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 264.300 KM, 90,00 m2 cca 2940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM
22.05.2026 - 264.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)