• GoHome Professional
parket parking do 490000 km zadnjih 14 dana što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket parking do 490000 km zadnjih 14 dana što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket parking do 490000 km zadnjih 14 dana što manje

  • Za upit "parket parking do 490000 km zadnjih 14 dana što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 289.085 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 76,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA QUEENS RESIDENCE ‼️ Iz ponude izdvajamo trosoban stan, površine 76,80 m2 pozicioniran na osmom spratu u novogradnji QUEENS RESIDENCE. Queens Residence je novoizgrađeni objekat u ulici Kraljice Jelene, kod sarajevskog naselja Otoka, u jednom od najpoželjnijih dijelova grada.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 171.000 KM, 95,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajem/Izdajem poslovni prostor na peronu 12. na autobuskoj stanici u Zvorniku. Pp je iz dva dijela, 65 +30 m2. Cijelom prednjom stranom je na peronu. Posjeduje i bocne ulaze u pp sto je pogodno za dostavljanja , sporedne aktivnosti ili jednostavno pregrađivanje do 5 manjih. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parking do 490000 km zadnjih 14 dana što manje (6)
  • parket do 490000 km zadnjih 14 dana što manje (1)
  • parket parking do 490000 km što manje (193)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2