• GoHome Professional
parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balkon 70 m2 što veće

  • Za upit "parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balkon 70 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, Ul Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika i kupatila. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 172.500 KM, 75,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov komforan trostrano orijentisan stan sa dvije spavaće sobe , grad Pale, opština Pale. Ul. Stjepana Lučića. Stan površine 75m2 pozicioniran na 5 spratu od 6 zgrade sa liftom a čine ga prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 75,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan odličnog rasporeda površine 75m2 pozicioniran na 8. spratu zgrade sa liftom, ulica Jukićeva, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket do 360000 km do 2700 km/m2 balkon 70 m2 što veće (34)
  • parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balkon što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.