• GoHome Professional
pala cijena do 340000 km što jeftinije 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena do 340000 km što jeftinije 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena do 340000 km što jeftinije 80 m2

  • Za upit "pala cijena do 340000 km što jeftinije 80 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.918 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 320000 KM (malo jeftiniji)
    • 350000 KM (malo skuplji)
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • balkon
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 122.800 KM na 112.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 112.500 KM, 76,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
06.08.2025 - 122.800 KM
04.03.2026 - 112.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. ; Prijakovci .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)