• GoHome Professional
namješten renoviran barem 70 m2 što manje Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten renoviran barem 70 m2 što manje Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten renoviran barem 70 m2 što manje Najnovije

  • Za upit "namješten renoviran barem 70 m2 što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 155.000 KM, 64,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64m2 na I spratu u centru grada na samom šetalištu. Sastoji se od kuhinje sa trpezerijom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i jedne sobe, hodnik, kupatilo i ostava. Stan se prodaje namješten i kompletno je renoviran, PVC stolarija, laminati, protivprovala vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 185.000 KM, 64,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade u Babinoj rijeci . Veoma funkcionalan, prostran, svijetao, sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i hodnikom. Stan ima uknjiženo 58 m2 a rekonstrukcijom dobijeno je 64 m2 stvarne površine, jer jedan od dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 325.000 KM, 65,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje parcijalno renoviran trosoban stan izuzetno lijepog rasporeda na Alipašinom Polju "A faza" , ulica Trg međunarodnog prijateljstva, općina Novi Grad - Sarajevo. Stan je pozicioniran na 12 spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 132.000 KM, 65,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE NAMJEŠTEN STAN 65 m2, CENTAR, KOD TC MEPAS MALL. CIJENA 132 000 KM. Prodaje se namješten stan, površine 65 m2, vlasništvo 1/1, čisti papiri. Zgrada "Uglovnica", adresa Kneza Višeslava br.7. 8.sprat (ukupno 9 spratova, posjeduje lift, prekrasan pogled, bez buke). Stan je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, Na upit, 65,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Renoviran stan,na prvom spratu.. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten renoviran barem 70 m2 što manje (168)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)