• GoHome Professional
namješten renoviran što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten renoviran što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten renoviran što veće

  • Za upit "namješten renoviran što veće" pronađeno 269 nekretnina - prosječna cijena 2.587 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 250000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, DERVENTA, Na upit, 4630,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

U pitanju je poslovni objekat, koji se sastoji od kancelarijskog i skladišnog/proizvodnog prostora. Objekat se nalazi u Derventi, u industrijskoj zoni, vidljiv direktno sa magistralnog puta prema Banja Luci. Nalazi se na 25 km od graničnog prijelaza Brod. Na objektu je stavljena nova....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, Na upit, 2400,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

HALA JE U EXTRA STANU NEDAVNO RENOVIRANA ODMAH SPREMNA ZA RAD BILO KAKVE FIRME HALA IMA SVOJ VLASTITI PARKING, IZLOZBENI SALON PORTIRNICA I MAGACINSKI PROSTOR. NA TRECEM SPARATU JE STAN OD 100M2 http://jamahaprom.mypage.cz/ Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, JAJCE, Na upit, 566,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dva sprata, u potpunosti renovirana i useljiva sa odvojenim ulazima, kuca posjeduje garazu sa okucnicom od 550m2, u potpunosti ograđena željeznom ogradom..sve detaljnije inf na br mob: 061/340-283 ili 061/342-548 Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten renoviran što veće'
Na upit
  Kuća, BUGOJNO, 400.000 KM, 500,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

**Kompletno renovirana kuća, uloženo 140,000€ za obnovu** Voznik 2, Bugojno 51 1.kat - 120m2, 850€,102,00€ 2.kat-120m2, 750€, 90, 000€ Prizemlje-120m2 Podrum-120 m2 Okućnica 200m2 ???????????? ???????????????????????? ????????ć???? ???????? ????????????,????????????€. 1.kat je kompletno....

 
 
 
  Hotel, BOSANSKA GRADIŠKA, 1.000.000 KM, 450,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Motel je potpuno renoviran 2006.godine i u radu je.Sastoji se od 10 soba,restoranske sale,kafe bara i ima veliku,natkrivenu terasu ispred objekta. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 700.000 KM, 407,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju tri kuće na placu od 3.059m2 Kuća 1 Moderno namještena stambeno poslovna zgrada površine 130 m2 u osnovi sa visokim potkrovljem. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kotlovnice, vešeraja, hodnika I kupatila.....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 170.000 KM, 400,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa tri stana i poslovnim prostorom. Jedan dio kuće sa podrumom i velika garaža za dva vozila. Ukupna površina oko 400 m2, zemljište 500m2. Dva stana su opremljena. Kompletno renovirana. Papiri 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, KLADANJ, 600.000 KM, 360,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se imanje površine cca 15 duluma sa kućom i pomoćnim objektima, Kladanj. Na imanju se nalazi kuća površine cca 360m2 sa pomoćnim objektima koja se sastoji od tri etaže. U prizemlju su dva odvojena stana. Prvi se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, Na upit, 360,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCU SA TRI SAMBENA PROSTORA , GARAZA , POMOCNA PROSTORIJA , KOMPLETNO RENOVIRANA 2012 GODINE . KUCA JE TRENUTNO IZNAJMLJENA RUSKIM STRUCNJACIMA .SLIKE GOVORE SVE! +38765 188 978 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 1.200.000 KM, 330,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u samom centru ,trenutno pretvorena kao pansion. Objekat je kompletno renoviran 2002 god kada je i prilagođen kao pansin koji čini 12 soba različite površine te 12 kupatila, plus pomočne prostorije kao, vešeraj, ostava, kuhinja sa trpezarijom, ulazni dio itd. Objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 325,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

SNIMAK DRONOM (HD rezolucija): https://youtu.be/E3UyQlX5c1U SNIMAK DRONOM (360 , HD rezolucija): https://youtu.be/z9uJUbN9wSE Kuca je ukupne povrsine 325 m2 (prizemlje koje se sastoji od 3 garaze, kotlovnice te dvije ostave kao i hodnik ukupne povrsine 120 m2, prvi sprat 120 m2 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 370.500 KM, 300,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stambeno poslovna kucaidealna za viseclanu porodicu,podrum-kotlovnica visine 2.70 punog prirodnog kamena,dobro osvjetljena,klimatski povoljno za poslovat..stubiste uradjeno u drvetupatosi u kvalitetnom leminatu i plocicamaograda od ulice i tarasna od aluminijumarenovirana....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambeno-poslovni objekat koji se sastoji od četiri etaže; poslovnog prostora u prizemlju i tri stambene jedinice (kuća sa poslovnim prostorom); označen k.p. brojem 1306/2, u djelu čaršije "Kantin Gaj", dvorište površine 45 metara kvadratnih, sa ukupnom stambenom površinom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz ku�i je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, MRKONJIĆ GRAD, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri minuta autom od Balkane, na tri nivoa. U slepoj ulici, povrsine placa oko 900m2. Kuca 10.5m x 9.5m. Svaki nivo otprilike 100m2. U suterenu se nalazi dnevna soba (50m2) sa kaminom i novom kuhinjom, wc, tus, mesto za ves masinu i saunu, garaza iz koje se penje na sprat i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, KLJUČ, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi preko puta benzinske pumpe na glavnoj cesti s ljeve strane ima prodavnica Kafers, u prizemlju se nalazi poslovni prostor zatim jednosoban sprat renoviran te trosobni sprat useljiv I potkrovlje neizradjeno, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada,u prizemlju je potpuno renoviran poslovni prostor od 90 kvadrata.Na prvom spratu je dvosoban stan sa dnevnim boravkom , a na drugom spratu je garsonjera.Kuca posjeduje terasu, ravni krov oko 70 Kvadrata, mogucnost nadogradnje.Kuca je u samom centru udaljena....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, Na upit, 245,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi blizu starog centra u Orasju,vise puta je renovirana,uradjeno je kupatilo,promijenjeni su prozori,stavljen laminat i uvedeno centralno grijanje.Uz kucu se nalazi poslovni prostor za razlicite namjene(trenutno je frizerski salon "Beta")i u poslovnom prostoru je takodje....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 229,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom i pratecim objektima, ljetnom kuhinjom, kotlovnicom i garazom, na odlicnoj lokaciji u blizini veleprodaja, Bingo, Fis, City centra. Ukupna kvadratura kuce, sa okucnicom iznosi 700 kvadrata. Ima 4 sobe i 2 dnevna boravka. Donji sprat kuce je namjesten. Kuca....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 216,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 216 m2 u osnovi 72 m2 + garaža 60 m2 nalazi se na parceli površine 1111 m2. Sasatoji se iz tri etaže. I etaža je prizemlje i sastoji se od predulaza (terase), ljetnje kuhinje, hodnika, kupatila, dvije ostave, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 450.000 KM, 208,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju kuću od 200m2 površine na placu od 415m2 na top lokacij Naselje Starčevica , Banja Luka Kuća renovirana 2018 godine na 2 sprata, svi priključci prisutni, na podovima se nalaze pločice i laminati. Unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Banjalučkom naselju Budžak/ Lazarevo.Kuća se nalazi na placu, površine: 315m2, kvadratnog oblika, a njena osnova zauzima oko 100m2, ima dvije etaže i visoki tavanski prostor uz mogućnost opremanja jednog većeg stana u potkrovlju. Prizemlje se sastoji od: dnevnog....

 
 
 
  Kuća, GOMILJANI, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA-NAJLJEPŠE IMANJE U TREBINJU. NA PRODAJU CELOKUPNO ILI U PARCELAMA. MOGUĆE I ZAJEDNIČKO ULAGANJE U RAZLIČITE DJELATNOSTI VELIKO SEOSKO IMANJE 6 KM UDALJENO OD TREBINJA, 2 KM OD NOVOG GRADA SUNCA,25 KM OD DUBROVNIKA I 40 OD HERCEG NOVOG. SEOSKO IMANJE POVRŠINE 12....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Spionica Krc ! Kuca je kompletno renovirana po modernom standardu, posjeduje duplu termicku izolaciju.. svi prikljucci papiroligija uredna, uplanjena. Posijeduje profesionalni vanjski bazen za kupanje sa toplotnom pumpom Za sve info contaktirati na Tel 0033637132278....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Kuća, SOKOLAC, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju prelijepa trospratna kuca sa prizemljem i dva dvosobna stana sa posebnim ulazom i tavanom na cetvrtoj etazi. Svaki sprat ima, dvije spavace sobe , opremljenu kuhinju, hodnik, dnevni boravak, špaiz, kupatilo i wc.. U prizemlju su garaza i radionica. Kuca je izgradjena od....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima dva dvosobna stana sa opravljenim podrumom koji moze da se napravi u jedan mali stan, sva tri sprata su odvojena psebnim ulazima. Parking je ispred kuce sa mogucnosti da se parkiraju 5-7 auta. Ulaz za kucu je sa glavne ceste. Ima garazu u kojoj moze da se parkira jedan auto.....

 
 
 
  Kuća, GORNJI RAKANI, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća na Uni Dvospratna kuća izmedju Bihaća i Novog Grada na obali Une. Nalazi se izmedju rijeke i ceste na placu od 5200m2. Ima manji objekat u dvoristu i svoj izlaz na oko 50 metara vlastite plaže. Kuca ima 180m2 u 2 trosobna stana (2x90m2) sa odvojenim ulazima, na dva sprata. Pravljena....

 
 
 
  Kuća, MAGLAJ, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana prije 4-5 god., posjeduje 2 odvojena velika 3 sobna stana, garažu i pomucnu prostoriju uz kuću površine cca 80m2 koja je cvrsto sagradjena sa duplom plocom te je moguce nadzidati jos jedan stan iznad, svi papiri uredni 1/1. Kuca posjeduje gradki i privatni vodovod,....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 150.000 KM, 170,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom dijelu starog ilijasa nedavno renovirana kuca sa 2 kupatila, kuhinjom i 4 sobe. Uredjenom bastom sa sadrvanom i zapoceta garaza sa 2 parkinga. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Podrum, Sprat i Podkrovlje - 3 spavace sobe - 2 kupatila - Veliki dnevni boravak - Kuhinja sa trpezarijom - dva balkona. Komplet renovirana 2009 - Centralno grijanje. U mirnom dijelu Grada sa Garazom i Parkingom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca je starije gradnje, nije renovirana od tada. Sastoji se od prizemlja, 1. sprata i dva apartmana iznad. Takodje ima garazu i garsonjeru orijentisanu na bastensku stranu. Nekretnina poseduje dosta zemljista iza kuce. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, Na upit, 162,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno domacinstvo na udaljenosti 2km od Rogatice, 37 dunuma zemlje, 2 ku�e sa centralnim grijanjem, telefonom i svim pratecim objektima u super stanju. Obje kuce su renovirane, prodaju se sa namjestajem, u useljivom stanju. Jedna kuca je na slici br.1, 9x6m, izgradena....

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca, kompletno renovirana. moze i zamjena za kucu ili poslovni prostor u Makedoniji. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 154,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ljubitelji stare dobre Breke, ljubitelji prostora i kvadrata, došli ste na svoje. Stanpromet.ba - agencija za nekretnine ponosno objavljuje prodaju potpuno jedinstvenog dvoetažnog stana na Breci. Smješten u ulici Himze Polovine na 4 spratu zgrade bez lifta. Ima uknjiženih 154 kvadrata,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 269)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>