• GoHome Professional
namješten najnovije opremljen što skuplje do 42000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten najnovije opremljen što skuplje do 42000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten najnovije opremljen što skuplje do 420000 KM

  • Za upit "namješten najnovije opremljen što skuplje do 420000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 115,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni trosoban stan u centru Sarajeva površine 115m2. Stan je nedavno kompletno adaptiran, luksuzno opremljen te se prodaje sa kompletnim namještajem i svim uređajima koji se nalaze u njemu. Lokacija stana je svega 10m od Vječne vatre te gleda direktno na ulicu Maršala....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 430.500 KM, 123,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je ekskluzivan namješten stan površine 123m2, smješten na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, u samom centru grada. Ovaj prostrani stan nudi predivan pogled na bulevar i savršen je za one koji traže udoban i luksuzan životni prostor. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BIJAKOVIĆI, 430.408 KM, 96,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2025.,

www.indomio.ba

Na samo 350 metara od crkve Svetog Jakova, u srcu Bijakovića (Međugorje), prodaje se prostran i kompletno namješten trosoban stan površine 96m², smješten na trećem katu kvalitetne zgrade. Idealna prilika za obitelj, boravak tokom hodočašća ili kao investicija za iznajmljivanje. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 410.000 KM, 205,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Potpuno nova, tek izgradjena kuća. Gradjeno po najnovijom gradjevinskim standardima od najkvalitetnijih materijala. Kuća se nalazi u samom centru turističkog djela grada. Posjeduje poslovni prostor od stotinu kvadrata potpuno opremljen i spreman za uselenje. Na spratu se nalazi stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.600 KM, 137,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski Penthouse dvostrane orijentacije u zgradi novije izgradnje Stup, Ilidža, u neposrednoj blizini Naselja Bulevar. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i velikom terasom, ulaznog hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 365.000 KM, 52,00 m2 cca 7020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 52m2 sa tri sobe na 2 etaže,prva etaža dnevna soba, hodnik, spavaća i kupatilo, drzga etaža spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 73m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 73m2 na 2 etaže,prva etaža dnevna soba sa kuhinjom i kaminom, hodnik, velika spavaća i kupatilo, druga....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 359.000 KM, 192,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena etažna kuća na sprat sa potkrovljem, na placu površine 508 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe sa kupatilom, hodnika i terase. Dnevni boravak je opremljen namještajem od punog drveta i kože, posjeduje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten opremljen što skuplje do 420000 km (308)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)