• GoHome Professional
namješten najnovije opremljen što skuplje 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten najnovije opremljen što skuplje 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten najnovije opremljen što skuplje 80 m2

  • Za upit "namješten najnovije opremljen što skuplje 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 73m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 73m2 na 2 etaže,prva etaža dnevna soba sa kuhinjom i kaminom, hodnik, velika spavaća i kupatilo, druga....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 320.000 KM, 84,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban namjesten stan sa dva parking mjesta u centru grada. Stan se nalazi na prvom spratu u samom centru grada površine 84m2 i prodaje se sa kompletnim namjestajem. Sastoji se od prostrnog dnevnog boravka sa trpezarijom i uvucenom kuhinjom, terasom koja je naknadno dogradjena i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 319.000 KM, 85,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 85m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a. Apartman od 85m2 sa 3 spavaće sobe, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 269.982 KM, 75,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje poslovni prostor u naselju Hrasno Poslovi prostor se nalazi u novijoj poslovno stambenoj zgradi u naselju Hrasno u ulici Antuna Branka Šimića na drugom spratu. Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 250.000 KM, 76,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

- CENTAR - Luksuzno namješten trosoban stan sa tavanom i dva garažna mjesta. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila, wc-a, hodnika, velikog predsoblja koje može da se uredi za sobu, prostrane terase 5x5 koja nije....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 205.500 KM, 78,00 m2 cca 2640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten četverosoban stan površine 78 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i terpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, hodnika i kupatila, Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 200.000 KM, 75,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten trosoban površine cca 75 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog bporavka koji ima izlaz na prostranu terasu, kuhinjue sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama (stakla na prozorima su zatamnjena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 184.800 KM, 84,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 84 m2 u kvalitetnoj novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, ostave, dva hodnika, dva kupatila i tavanske prostorije površine 55 m2 koja nije u kvadraturi stana. Opremljen....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten opremljen što skuplje 80 m2 (34)
  • namješten najnovije opremljen što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)