• GoHome Professional
namješten do 590000 km do 6700 km/m2 do 60 m2 Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 590000 km do 6700 km/m2 do 60 m2 Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 590000 km do 6700 km/m2 do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "namješten do 590000 km do 6700 km/m2 do 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GAJEVI, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u naselju Gajevi, parking, voda, struja Može plac 4a z vodo i strujo , gradevinska dozvola ili kuča u sivoj fazi 0612705484 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 110.000 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 120.000 KM
31.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I stubišta za drugu etažu koja se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu terasu, kupatila i hodnika. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 55 m2 ( i dodatnih 5 m2 ostave za koju postoji saglasnost korištenja). Sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 52.000 KM, 60,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena vikendica površine 30 m2 u osnovi( 60 m2 ukupno) na placu 1.411 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave i kupatila. Na spratu se nalazi jedna velika prostorija. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanskom, drvenim kapcima,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 148.800 KM, 60,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2 na petom spratu zgrade sa dva lifta, smješten u samom centru grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, ostave, hodnika, kupatila i balkona. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 108.000 KM, 60,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 60m2 na I spratu u novoj gradnji! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, gardarobera, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim-etažnim grijanjem, kvalitetnim parketom, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO NASELJE, 140.000 KM, 60,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem exkluzivno opremljen i namješten dvosoban stan 60m2 u Zenici na atraktivnoj lokaciji u naselju Babina rijeka. Cijena 70000€. Kontakt telefon 061/108 635 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60 m2, na visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa zatvorenim balkonom, odvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na drugi balkon, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten do 590000 km do 6700 km/m2 do 60 m2 (635)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)