• GoHome Professional
namješten do 190000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 190000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 190000 km što veće

  • Za upit "namješten do 190000 km što veće" pronađeno 1 086 nekretnina - prosječna cijena 1.709 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Zemljište, GRAČANICA, 70.000 KM, 12000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Obiteljska kuća i ljetna kuhinja Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 52.986 KM, 8831,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem proizvodno-poslovni kompleks u funkciji. Ukupna površina parcele je 18 664 m2; ukupna površina poslovnog prostora je 8831 m2. Predmet prodaje su sljedeće nekretnine koje dijele pristup: 1. **Hala A** - Neto korisna površina: 1 281 m2, od čega 997 m2 proizvodnog pogona. -....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 190000 km što veće'
179.924 KM
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 170.000 KM, 400,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa tri stana i poslovnim prostorom. Jedan dio kuće sa podrumom i velika garaža za dva vozila. Ukupna površina oko 400 m2, zemljište 500m2. Dva stana su opremljena. Kompletno renovirana. Papiri 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 380,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 50m od autoputa Ilidža-Blažuj, u blizini Ilidžanskog dijamanta. Dimenzije 10,80 x 12. Ukupna površina oko 380m2 i 600m2 okućnice, sa svim priključcim struja, voda, kanalizacija. Tri moderna stana - jedan opremljen + 2 poslovna prostora - omaltani, struja, voda i kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 180.000 KM, 350,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU Poslovni stambeni objekat Površina 350m2 Plac 500m2 Godina gradnje 2020. Godine Unutrašnji radovi kompletno završeni, rađeno izuzetno kvalitetnim materijalima Centralno grijanje kombinacija pellet/drvo-ugalj Stolarija PVC, a prva etaža aluminijumska 3 mokra čvora Kneza....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 140.000 KM, 320,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Više informacija ce biti uskoro... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 301,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

U prodaji imamo dvoetažni stan u stvari kuća. Udaljena svega 4 km od mora i nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od 1.kata i visokog potkrovlja te ima ukupno 252,09 m2 stambene površine, a zajedno sa spremištem, vanjskim stepenicama i terasama ima ukupno 365,13....

 
 
 
  Kuća, BREZA, 190.000 KM, 300,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasnicki papiri uredni. Cijena 95000 eura. Useljivost po dogovoru. Objekat je u blizini rijeke na prekrasnoj lokaciji u centru grada. Udaljen od skolskog centra 150 metara. Udaljen od Doma Zdravlja 300 metaraa. Pristup grazi sa glavne ulice. Vodo snadbjevanje cielu godinu. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 175.000 KM, 300,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela u donjim Hadžićima ukupne površine 1000m2 sa kućom koja je izgrađena u 2016 godini povrsine 10x12m sa stambenom površinom od 300m2. Put do kuće je asfaltiran osim zadnjih 700m koji treba da se asfaltiraju. Kuća se prodaje namještena. Kuća je udaljena svega....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, 155.000 KM, 300,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzno uređena kuća (200 m2) + poslovni prostor (60 m2) + garaža i spremište (40 m2) u neposrednoj blizini Orašja. Kuća je građena materijalom siporeks koji je iznimno kvalitetan izolator, a dodatno je izolirana stiroporom (10 cm) i fasadom za vrhunsku toplinsku izolaciju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 300,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Velika kuca velikom bastom u mirnom delu grada a blizu grada. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju kuću od 300m2 na placu od 808m2 novije izgradnje na lokacij Naselje Vujinovići Tunjice , Banja Luka Kuća napravljena 2002 godine na 2 sprata plus mansarda(potkrovlje), vanjsko stepenište organizovana kao tri zasebna....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 130.000 KM, 300,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE INFORMACIJE NA BROJ 38762612812 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je odmah useljiva svi papiri uredni. Po kući je uradjen parket i laminat, 2 kupatila, objekat ima vlastiti bunar,a okućnica je 1300 metara kvadratnih. Kuća je pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik naselje Simin Han. Za sve detaljnije informacije pozovite na broj 061-294-129.....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 150.000 KM, 290,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju su dvije kuće sa okućnicom od 1.911 m2 koje se nalaze nedaleko od lječilišta Gata u naselju Bukovica - Grad Cazin. Kuće su smještene na ravnoj parceli koja ima adekvatan pristup, veliko dvorište sa parking prostorom i dio parcele koji se može koristiti za vrt i baštu. Starija....

 
 
 
  Kuća, OGRADE, 160.000 KM, 270,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem porodicnu kucu sa dvoristem, vocnjakom i garazom na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, neposredno u blizini glavne ceste, iznad djecijeg obdanista. Izgradjena sva potrebna infrastruktura (struja, voda, telefon, kanalizacija), pristupni put asfaltiran Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 178.000 KM, 260,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zavidovićima 160m2 Podubravlje bb Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, PAPARI, 140.000 KM, 252,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća,ima sve potrebne priključke.Papiri su uredni 1/1.Kuća ima 252 kvadrata,a zemljina površina je 1.800 kvadrata.Posjeduje 6 spavaćih soba,boravak,kuhinju,2 kupatila,velika ljetna kuhinja/špajz i velika garaža.Nova pvc stolarija,nova ulazna i garažna vrata.Odmah je useljiva.Završena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 190.000 KM, 250,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Brckom u ulici Vukosavacka 69. kuca je u odlicnom stanju. Za vise informacija obratiti se na telefon +387 65 785 156 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 180.000 KM, 250,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

kuca posjeduje uredne papire za sve djelatnosti ima dozvole Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bijeljini 250 m2.Udaljenost od centra grada je 10 minuta laganim hodom.Plac oko 400m2. Adresa Laze Kostica 168a kod Bn televizije. Kontakt +38766338066 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca 1/1 sa poslovnim prostorom 40 m2 + dvije garaze + stan 64 m2 + stan 140 m2 sa dva kupatila kuca posjeduje tri odvojena sataza struju i za vodu centralno grijanje u svim djelovima kablovsku telefon stan 140 m2 posjeduje klimu i namjestaj , poslovni prostor posjeduje urednu dokumentaciju....

 
 
 
  Kuća, MAHALA, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- PRODAJEM KUĆU U FOČI U ULICI DUŠANA FUNDIĆA br.60. Čohodor mahala. - VLASNIŠTVO 1/1 - 2 SPRATA. JEDAN JE OPREMLJEN I USELJIV. STOLARIJA NOVA. - GARAŽA - STRUJA, VODA, TELEFON, KANALIZACIJA. - KUĆA 9,5X9,5m KVADRATNIH - ZEMLJIŠTE OKO KUCE 550 KVADRATA CIJENA 55 000 eura ILI 110....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 184.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se useljiva i namještena kuća, udaljena svega 2 kilometra od poznatog lječilišta Gata. Kuća je smještena u mirnom i prirodno čistom okruženju u naselju Bukovica. Od centra grada Cazina udaljena je svega 15 minuta lagane vožnje, a odlična povezanost omogućena je pristupom iz....

 
 
 
  Kuća, MORANČANI, 170.000 KM, 240,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom od 4100 m² i pomocna zgrada 15 x 5,5 sa vodom i strujom. Kuca na kat i Papiri 1/1. Kuca se nalazi u selu Ljubace-Morancani na raskrsnici glavnog Puta (Tuzla Zivinice) prema Pascima. Kuca je na dobroj lokaciji 50 m od glavne magistrale. U blizini su prodavnica,....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Obiteljska kuća 10*12m2 tlocrtne veličine sa dva stana i odvojenim ulazima. Mogućnost etažiranja. Garaža sa kotlovnicom i podrumom.Mogućnost prenamjene u poslovni prostor. Okućnica uređena i ograđena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću prizemlje8x10,sprat i visoko potkrovlje dva stana sa posebnim ulazima,nova gradnja,papiri uredni,Aeodromsko naselje na Dubičkoj cesti Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica na Vardi 240 kvadrata stanbenog prostora, centralno grijanje, vlasnistvo 1/1. CIJENA 150 000 Kontakt telefon: 036730614 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 140.000 KM, 240,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću (dimenzija: 10 x 9 metara) sa dva trosobna stana (prizemlje i prvi sprat) i nedovršeno potkrovlje. Prizemlje i sprat je odmah useljivo. Svaki sprat ima poseban ulaz. Sve je prikljućeno: struja, voda, telefon i kanalazacija. Mogućnost parkiranja za auta u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 155.000 KM, 230,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivno! Prodaja zemljišta i veće kuće na samo 6 kilometara ( 10 minuta) od Grbavice i na 770 metara nadmorske visine. Put prema Trebeviću i skretanje za Petroviće a iznad Tilave je ova divna i mirna lokacija sa koje se pruža prelijep pogled na grad. Na ograđenoj i uređenoj parceli....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 785)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>