• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 parking do 95000 km što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 parking do 95000 km što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 parking do 95000 km što veće

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 parking do 95000 km što veće" pronađeno 219 nekretnina - prosječna cijena 918 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 74000 KM
    • do 93000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 930 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Zemljište, GRAČANICA, 70.000 KM, 12000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Obiteljska kuća i ljetna kuhinja Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 52.986 KM, 8831,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem proizvodno-poslovni kompleks u funkciji. Ukupna površina parcele je 18 664 m2; ukupna površina poslovnog prostora je 8831 m2. Predmet prodaje su sljedeće nekretnine koje dijele pristup: 1. **Hala A** - Neto korisna površina: 1 281 m2, od čega 997 m2 proizvodnog pogona. -....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 85.000 KM, 202,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velika. Ima 3 sprata. Na prvom ima poslovni prostor kojeg treba dopremiti. Imam i vrata i prozore za njega. Druga dva sprata adaptirana i namjestena. Takoder posjeduje garazu. I mogucnost reklamiranja ili izdavanja vlastite reklame koja se nalazi unutar zem.prostora koji pripada....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Ljesevu naselje DO u neposrednoj blizini Bosanskohercegovackog koledza. Kuca je useljiva ima dva sprata i posebno su ulazi za jedan i za drugi sprat. Struja voda telefon. Pored kuce ima i devastirani objekat za koji ima gradjevinska dozvola kao i za samu kucu. Vlasnik....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, bliža okolica-Bukinje, prodajem kucu sa dva namjestena ,odmah useljiva stana, pogodno za dvije obitelji, dva priključka na struju i vodu, dvorišna zgrada i 4000 m2 okućnice. Sve je čisto vlasništvo 1/1 gruntovno i katastarski. Tel.oo385 98 181 0889 Cijena 49.000 eur Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, 2km od centra grada , prodajem malo seosko imanje , kuću sa dva odmah useljiva, odvojena i namještena stana. Vrlo je pogodno za dvije obitelji . Kuća ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu, ima dva priključka na struju i vodu. Kuća se nalazi u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, LUKAVAC, 50.000 KM, 200,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na 2 sprata uredena,sa swim potrebnim prikljuccima/Voda,struja,grijanje sa kotlovnicom,internet/.Sve informacije na tel-061716815, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 90.000 KM, 199,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

❗️CJENA JE FIKSNA 90.000km❗️ Prodaje se kuca u naselju Miljkovcu kod Doboja u blizini dzamije.. Stanovnicu oko kuce su Islamske vjere (dobre su sve komsije).. Iznad kuce se nalazi groblje. Kuca je udaljena od centra grada nekih 4-5min voznje autom (3.5km). U blizini se nalazi osnovna....

 
 
 
  Kuća, TUTNJEVAC, 78.230 KM, 180,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Republici Srpskoj. Mesto Tutnjevac udaljeno od Bjeljine 26 km, od Ugljevika 6 km. Kuca ima dva sprata, dva kupatila. Dimezije 10mx9m, na placu od 22 ara, pored asfaltnog puta. Kuca poseduje plan, gradjevinsku dozvolu, struju i vodu. Odmah useljiva . Moguc dogovor.....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 80.000 KM, 160,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE novoizgrađena kuća sa baštom u Blažuju ,taćnije na Mostarskom raskršću.Kuća je na dvije etaže i locirana na parceli cca 400 m2,udaljena od glavne Rakovićke ceste oko 50 metara. Kuća posjeduje uređenu baštu sa hladnjakom i roštiljem.Građena je od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Kuća, LIVADE, 75.000 KM, 160,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću sa dvorištem, garažom.. Kuća ima sve pomoćne objekte kao i baštu ispod kuće. Sastoji se od tri sprata sa po 55 m2, svaki ima poseban ulaz. Moguća je i zamena za stan. HITNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 72.000 KM, 155,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca nove gradnje, sa registrovanim poslovnim prostorom, sa dvije terase ukupne povrsine 45 kvadrata. useljiva, nalazi se u naselju Ulice 5km udaljeno od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa garazom, prpizvodnom halom i kotlovnicom 270000 km Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, DONJI HADŽIĆI, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Prekrasna kuća na području Sarajeva | 150m² | 6 Soba!! Prekrasna dvospratna žuta kuća prodaje se na samo 14 km od Sarajeva. Kuća sadrži 150m², dvije etaže s po jednim balkonom, dvije kupaonice, dvije kuhinje i malo dvorište (ulaza u garažu sa automobilom). Kuća također uključuje podrum....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Bilmišće, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Mokušnicam, u dobrom stanju. Kuća se sastoji od 3 odvojena stana i svaki od njih kupaonicu i barem jednu spavaću sobu. Kuća ima okućnicu iza i ispred kuće, također podrum je djelom opremljen i koristio se kao radionica. Kuća se u bilo kojem trenutku može pogledati.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća p+1 Garaža 50m2 Mirno naselje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena za trosoban stan kuće 144m2, objekta 36m2, dvorište 504m2, nije plavljeno 2014. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, pomoćni objekat, nije plavljeno 2014., centralno, etažno grijanje, katastarski izbod uredan. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na sprat, dva odvojena stana, pomoćna zgrada 36m2, šupa, grijanje centralno-etažno, kanalizacija standardna, garaža u sklopu kuće, od centra grada 4km, lijepo dvorište, nije plavljeno 2014.g itd. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za adekvatan stan, kuću na sprat, dva odvojena ulaza, dvorišna zgrafa 36m2, lijepo mjesto. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 219)

<< <1 2 3 4 5 6> >>