• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 moderan do 220 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 moderan do 220 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 moderan do 220 m2

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 moderan do 220 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.130 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 360.000 KM, 216,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena i dizajnirana kuća na sprat površine 108 m2 u osnovi, na placu površine 612 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 369.300 KM, 216,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2024.,

www.realitica.com

Moderno namještena i dizajnirana kuća na sprat površine 108 m2 u osnovi, na placu površine 612 m2. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 150.000 KM, 190,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća je potpuno nova uknjižena i potpuno moderno namještena uz to i vrlo jeftina Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 80.000 KM, 160,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE novoizgrađena kuća sa baštom u Blažuju ,taćnije na Mostarskom raskršću.Kuća je na dvije etaže i locirana na parceli cca 400 m2,udaljena od glavne Rakovićke ceste oko 50 metara. Kuća posjeduje uređenu baštu sa hladnjakom i roštiljem.Građena je od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 144,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine objavljuje za prodaju odlicnu kucu za odmor/vikendicu u naselju Rakovica, Kakrinjski put. Svi papiri uredni, kuca nova sa svom pratecom infrastrukturom, ogradjena sa odlicnim prilazom i uredjenom parcelom od 1000 kvadrata. Gradjena na dva sprata,....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.900 KM, 67,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 67m2 na IV spratu u strogom centru grada u zgradi "Delta". Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i dvije zatvorene lođe. Opremljen je ALU stolarijom, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)