• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 što skuplje do 110 m2 do 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 što skuplje do 110 m2 do 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 što skuplje do 110 m2 do 120000 KM

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 što skuplje do 110 m2 do 120000 km" pronađeno 347 nekretnina - prosječna cijena 1.161 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 94000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • podrum
    • građevinska dozvola
    • 3.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, LJUBUŠKI, 130.000 KM, 90,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća vrlo kvalitetno rađena 2001.god.Udaljena 6 km od centra grada selo Otok(ulaz iz Proboja- Gavran benzinska).Prvi kat odma useljiv(stariji namjestaj) dnevni boravak sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo(novo) ,ostava i hodnik.Voda gradski priključak a ima i unutarnja čatrnja sa hidroforom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 111,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena prizemna kuća novije gradnje površine 111m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 56m2, dvorište površine 956m2, ukupno placa 1123m2. Kuća se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave, hodnika, predulaza....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 1600 km/m2 što skuplje do 110 m2 do 120000 km'
124.000 KM
120.000 KM
115.000 KM
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grijanje na struju, nova pvc stolarija sa roletnom. Za ozbiljne kupce cijena prilagodljiva. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 73,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban namješten stan od 73 m2, smješten na petom spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo, hodnik, ostavu i balkon. Nekretnina je useljiva, ali zahtijeva....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 123.000 KM, 88,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na četvrom spratu zgrade u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 88m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s trpezarijom, tri mokra čvora, balkon. Dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 122.200 KM, 94,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Pale,Koran novoizgradjen, cetverosoban, trostrano orjentisan jug-istok-zapad.Extra sredjen.Povoljno Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 71,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat u sklopu imanja, površine 71 m2 u osnovi. Sastoji se u prizemlju od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 2 spavaće sobe, hodnika i tri mračnjaka. Uz....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuća sa velikom prelijepom okućnicom i garažom, dvodjelnom pomoćnom zgradom u blizini Busovače i Zenice. Do kuće postoji asfaltiran put, ulična gradska rasvjeta. Cjelom površinom kuće dominira prelijepa terasa sa roštiljem. U sklopu dvorišta obradiva površina pogodna za vrtlarstvo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 77,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, JELAH, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima uređeno prizemlje 60m2, te neuređeni kat (60m2), i podrum. Manja okućnica sa dvorišnom zgradom. Kuća je u centru Jelaha Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 120.000 KM, 90,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 120.000 KM, 70,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 70m3 u centru sanskog mosta sa podzemnom garažom.stan sa veoma lijepim rasporedom,namješten,useljiv bez ikakvih ulaganja.061600460 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 119.600 KM, 92,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje na Ravnoj Romaniji sa kućom p+1, 92m2, kuća ima ugtrađeno centralno grijanje, 2 kupatila.Adaptacija izvršena 2013 godine. Poseban objekat je garaža 25m2, drvarnik i kolibica. Plac sadrži cca2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 119.000 KM, 85,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban stan (spavaca soba, djecija soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 2 balkona istok i zapad, ostava, 2 WC-a, kupatilo) - podrum - parking - centralno grijanje - kablovski prikljucak do ulaska u stan - ulaz sa 6 stanova - 85 m2 - ( ugrađena klima, satelitska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 118.000 KM, 70,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ontakt osoba , Davor Mirkov +387 62 724 792 mail davor.mirkov@gmail.com OPIS NEKRETNINE Stan je velicine 70m2, 3 sobe , kupatilo , kuhinja , hodnik i trpezarija. Stan ima blindirana vrata , balkon koje je ustakljen i okrenut prema suncanoj strani. Stan je orjentisan na obije strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 115.000 KM, 70,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

flat in the centre of Zenica, 3rd floor, nearby the university of zenica, fully equiped, fully renovated, wooden floors, secure doors. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 86,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 86 m2 koja se sastoji od dva manja jednosobna kompletno namještena stana. Opremljena je PVC stolarijom, 2 klima uređaja, protivprovalnim ulaznim vratima, laminatima, keramikom I sanitarijama. Grijanje je na konvektore. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 2, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem trosoban stan sa tri odvojene spavace sobe,renoviran,klima,centralno grijanje,kuhinja sa svim elementina i uređajima ugrađena prije godinu dana,drugi sprat Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.900 KM, 67,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 67m2 na IV spratu u strogom centru grada u zgradi "Delta". Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i dvije zatvorene lođe. Opremljen je ALU stolarijom, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 112.000 KM, 71,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvoiposobni stan 71 km na najboljoj lokaciji na Dobrinji,Slovenacka izgradnja. Super komforan,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom. Odvojen spavaci dio sa drugim hodnikom. Na prvom katu 1/1 ustakljen balkon . NAMJESTEN Vrlo povoljno!!! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine cca 80 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 68,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan pobršine 68 m2 na III spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 110.000 KM, 90,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada. Renovirana je. Sastoji se iz dva odvojena apartmana. Poseduje plac za gradnju jos jednog stanbenog objekta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća s okućnicom, štala i prostorija u dvorištu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2