• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 što skuplje barem 110 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • namješten do 1600 km/m2 što skuplje barem 110 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 što skuplje barem 110 m2

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 što skuplje barem 110 m2" pronađeno 396 nekretnina - prosječna cijena 907 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 82000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • moderan
    • opremljen
    • podrum
    • neuređen
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca u neposrednoj blizini bolnice u Bijeljini. Velicine cca 200kvm na placu od 1300kvm.Prilaz iz dvije ulice. u odlicnom stanju. Za sve dodatne informacije pozovite na +38166463080 +381645601885 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 130.000 KM, 300,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE INFORMACIJE NA BROJ 38762612812 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 144,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine objavljuje za prodaju odlicnu kucu za odmor/vikendicu u naselju Rakovica, Kakrinjski put. Svi papiri uredni, kuca nova sa svom pratecom infrastrukturom, ogradjena sa odlicnim prilazom i uredjenom parcelom od 1000 kvadrata. Gradjena na dva sprata,....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Kuća, DOBOŠNICA, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namještenu kuću 150m2 sa okućnjicom 1000m2. U prizemnom dijelu kuće je velika garaža, ljetnja kuhinja i dvije sobe. Pred kućom se nalazi velika terasa sa kamenim roštiljem i bunarom. U prvom katu je kuhinja, spavaća i još dvije sobe i kupatilo. Kuća ima i veliki balkon na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 125.000 KM, 180,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUCA U KOTOR VAROSU , 2 km OD CENTRA . KUCA JE NAMJESTENA, USELJIVA. CIJENA NIJE FIKSNA. ZA SVE INFORMACIJE JAVITI SE NA BROJ 00385998358258 KUCA SE NALAZI U BLIZINI CENTRALNOG GROBLJA KOTOR VAROS . Prizemlje + prvi kat . Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 122.000 KM, 210,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prelijepa kuća do glavnog puta u Starom Ilijašu. Tri u potpuno i kvalitetno opremljena sprata 10 x 9 m garaža (registrovana kao poslovni prostor). Zadnja adaptacija kuće urađena 2000. godine. Sve informacije na: 061 330 522 ili 066 666 013 Više nekretnina na: www.nekretnine-licina.com.ba....

 
 
 
  Kuća, JELAH, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima uređeno prizemlje 60m2, te neuređeni kat (60m2), i podrum. Manja okućnica sa dvorišnom zgradom. Kuća je u centru Jelaha Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 120.000 KM, 134,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, ŽEPČE, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061611831 062665070 Kontakt i na viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GACKO, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 059/471-550 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 3 km od Cazina (Seferagici), sa poslovnim prostorom. Dimenzije kuce su 10x 9 m2, namjestena i useljiva sa 700 m2 okucnice. Telefon: 0038640358111, 0038659040529 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u dobrom stanju nedaleko od centra grada 10 min hoda Uređena kuća sa objektom 26m dužine radionica garaža kotlovnica.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je odmah useljiva svi papiri uredni. Po kući je uradjen parket i laminat, 2 kupatila, objekat ima vlastiti bunar,a okućnica je 1300 metara kvadratnih. Kuća je pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik naselje Simin Han. Za sve detaljnije informacije pozovite na broj 061-294-129.....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 115.000 KM, 150,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Zenici u naselju Brist. Kuca posjeduje ulaz s glavne ceste i podijeljena je na Tri zasebne stambene jedinice s vlastitim ulazom.Stanovi su povrsine 50-80m2. Unutrasnjost kuce je tek renovirana. Posjeduje okucnicu povrsine 600m2. Zbog prilaza s dvije strane ceste tj....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 115.000 KM, 160,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima dva nivoa ukupne površine 160 m2, prizemlje 80 m2 i visoko potkrovlje 80 m2. Smještena je na zemljištu površine 1800 m2, sa predivnim dvorištem orjentisanim prema južnoj strani. Iza kuće se nalazi bašta i voćnjak. Kuća je priključena na gradski vodovod, struju i ima fiksni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 111.999 KM, 150,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

kucu mozete pogledat na YOUTUBE-pod Title- home for sale megugorie. Mladen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi u moluskoj rijeci cc140m2 stambenog prostora+podrum velicine 30m2+2manja podruma kuca je na sprat prizemje 2sobe kupatilo kuhihja 1sprat kuhinja,kupatilo,wc,4sobe Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana ,sunce cijeli dan,na ravnom zemljištu,5 min od opštine i srednje škole,garaža,bašta i zidani podrum iza kuće. Prilaz kolima do kuće i garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 215,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO!!!! Prodaje se kuća u Slavinovićima, naselje Jahići, udaljena cca 500 m od policijske stanice ISTOK. Kuća posjeduje svu infrastrukturu (struja, voda, telefon, asfalt do kuće, ulična rasvjeta,.) Detaljnije na licu mjesta, na viđenje.. Kontakt tel. 035/ 255 - 150; 061/....

 
 
 
  Kuća, MAHALA, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- PRODAJEM KUĆU U FOČI U ULICI DUŠANA FUNDIĆA br.60. Čohodor mahala. - VLASNIŠTVO 1/1 - 2 SPRATA. JEDAN JE OPREMLJEN I USELJIV. STOLARIJA NOVA. - GARAŽA - STRUJA, VODA, TELEFON, KANALIZACIJA. - KUĆA 9,5X9,5m KVADRATNIH - ZEMLJIŠTE OKO KUCE 550 KVADRATA CIJENA 55 000 eura ILI 110....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1.gragevinska dozvola.pogledaj te na - youtube- oscar polo ,home for sale megugorie /u oglalu sam/ .kuca je izoirana Sa stiroporom i ljetna kuhinj izvan kuce. Garaga Sa vinskim podrumom. Na svim prozorima je postavljena mreza i u podkrovlju. Svi su proziti dicht.ne prolazi....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 396)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>