• GoHome Professional
namješten do 130000 km do 60 m2 pogodan što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 130000 km do 60 m2 pogodan što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 130000 km do 60 m2 pogodan što manje

  • Za upit "namješten do 130000 km do 60 m2 pogodan što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.600 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 40.000 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u stambeno-poslovnom objektu,uredske naravi i namjesten uredski.Može biti uredske , ugostiteljske,zdrastvene i trgovačke djelatnosti. Vlasništvo i papiri su 1/1,i useljiv je odmah.Nema tereta na poslovnom prostoru.Zgrada je nova,poslovno administrativno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 31,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan jednosoban stan u Starom Gradu Jednosoban stan površine 31m2.Nalazi se na prizemlju stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Safvet-bega Bašagića u Starom Gradu Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM POSLOVNI PROSTOR U SAMOM CENTRU GRADA POGODAN ZA KAFIC, TRGOVINU, URED... SA POGLEDON NA NERETVU KONTAKT USBOTOM I NED. NA BR. 063 315 345 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2