• GoHome Professional
namješten do 130000 KM - GoHome agencijska ponuda
  • namješten do 130000 KM - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 130000 KM

  • Za upit "namješten do 130000 km" pronađeno 752 nekretnina - prosječna cijena 1.515 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • lift
    • grijanje na plin
    • podrum
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KONJIC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM POSLOVNI PROSTOR U SAMOM CENTRU GRADA POGODAN ZA KAFIC, TRGOVINU, URED... SA POGLEDON NA NERETVU KONTAKT USBOTOM I NED. NA BR. 063 315 345 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno samo 2.6 km od Nove Topole koja nudi mnoge sadržaje: ambulanta, apoteke, škola, vrtići, policijska stanica, pošta, marketi, cvjećare, kafići, benzinske pumpe, banke, itd. Imanje čine: Odmah useljiva kuća od 60 m², zidana od sitne cigle....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, VITEZ, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u Vitezu. Stan je renoviran ( u kupatilu su promijenjene i cijevi). Stan ima protuprovalna vrata; kablovska TV. Ispred zgrade je veliki besplatni parking i veliko dječje igralište. Blizina škole i obdaništa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, POTOCI, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikend kucu (useljivo) 30 m2 sa zemljistem 2000 m2 na lokalitetu pale-potoci ispod kalovitih brda. Cijema 22 hiljade komvertibilnih maraka. Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 60.000 KM, 76,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 59.500 KM, 33,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena garsonjera površine 33 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, klima uređajem, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama. U navedenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, VIŠEGRAD, 59.000 KM, 54,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan potpuno renoviran.Za detaljnije informacije pozovite na broj 065496217 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 58.500 KM, 39,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Raspolaze sa jednom vecom dnevnom sobo, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tus kabinom, malom ostavom i balkom sa pogledom na setaliste uz Babinu rijeku. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 142.000 KM, 52,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan moderno opremljen,kompletno renoviran. Nove instalacije struje,vode,plinsko grijanje,ispod keramike ima i podno grijanje,nova stolarija,parket. Odlican raspored.Ima svoj podrum. Zgrada na tri sprata,mirno,ispred i iza park,ulaz sa interfonom. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 142.000 KM, 64,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA KRUPA, 58.000 KM, 62,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 62m2 u ul. 511 Sbb Sp 38D,kat A2/ll Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 57.600 KM, 29,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 28,80 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, laminatima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji u gradu. 3861/DŠ....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 57.000 KM, 60,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO! POVOLJNO! POVOLJNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 57.000 KM, 47,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan iznad restorana Zavicaj. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavace sobe, male ostave na pocetku hodnika i balkona sa izlazom iz dnevnog boravka. Stan je namjesten sa ugrađenom kuhinjom, spavaćom sobom sa bračnim krevetom, novim krevetom u dnevnoj sobi. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 142.200 KM, 79,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u extra stanju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 56.000 KM, 48,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa dnevnim boravkom povrsine 48m2 na 3 spratu. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dvije sobe, hodnik i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i ekstra ureden, ima etazno centralno grijanje i prodaje se sa stvarima. Stan posjeduje i podrumski prostor. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 42,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 42 m2 u prizemlju koji u naravi predstavlja kuću sa dvorištem na korištenje. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Prodaje se kompletno namještena. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 29,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 29 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od uvučene kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, laminatima , keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 33,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 33m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, ostave, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter klimu.....

 
 
 
  Apartman, NOVO NASELJE, 55.000 KM, 57,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na prodaju sve informacije pisati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Lijepo stambeno naselje koje je udaljeno samo nekoliko metara od tržnih centara, škole, dječijih igrališta, ambulante te ostalih životnih fasiliteta, prednosti su koje će Vam olakšati život. Stan se nalazi na Ozimicna 1 kod šehidskog spomen obilježja ( 5 minuta od centra grada ).....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, 63m2, 2.5soban stan, prizemlje, vlasništvo 1/1 Cent.plin grijanje +385953929023 +385915642820 Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Namjesten stan u centru bosanskog Samca u mirnoj ulici. Istocna strana balkona, garaza, podrum, ostava, treci sprat. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 752)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2