• GoHome Professional
namješten barem 90 m2 okućnica do 1000 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten barem 90 m2 okućnica do 1000 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten barem 90 m2 okućnica do 1000 km/m2

  • Za upit "namješten barem 90 m2 okućnica do 1000 km/m2" pronađeno 47 nekretnina - prosječna cijena 711 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 950 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 73000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, JABLANICA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom,,pomocnim objektima,garazom,vocnjakom,,u naselju Ostrozac ispod osnovne skole..vlasnistvo 1/1..svi prikljuci,prizemni deo kuce se sastoji od stana velicine kuhinja soba,kupatilo,,i velikog podruma duz cele kuce,,gornji sprat,,dnevna soba ka kuhinjom,spavaca soba,decija....

 
 
 
  Kuća, JELAH, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima uređeno prizemlje 60m2, te neuređeni kat (60m2), i podrum. Manja okućnica sa dvorišnom zgradom. Kuća je u centru Jelaha Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, SREDNJA OMANJSKA, 149.000 KM, 150,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Kuca okucnicom, garazom i dvorisnim zgradama. Centralno grijanje, javni i privatni vodovod, 2 kupatila. Mogucnost odvajanja u 2 zasebna stana. Detaljnije informacije preko email ili telefonski. gni.ag@me.com +43 660 435 3912 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten barem 90 m2 okućnica do 1000 km/m2'
144.000 KM
140.810 KM
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 950.000 KM, 960,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

960m2, dvospratnica+ potkrovlje, novogradnja, opremljen ugostiteljski objekat, 900m2 zemljista-okucnice, cijena po dogovoru! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom 4500m2 u Bugojnu, naselje GAJ. Dokumentacija uredna,zvati na telefon 00385 21 379-151 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 190.000 KM, 210,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

????PRODAJE SE U POTPUNOSTI NAMJEŠTENA KUĆA ➡️Lokacija: Naselje Semizovac, općina Vogošća, Kanton Sarajevo, Bosna i Hercegovina. Kuća se nalazi u mirnom dijelu naselja kod ušča rijeke Ljubine u rijeku Bosnu. ➡️Površina: Kuća je površine 190 m². Od toga 63 m² otpada na podrum u sklopu....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodje se kuća u strogom centru grada. Slijepa ulica. Radi se o dva četverosobna stana od 100 kvadrata sa odvojenim ulazima. Dvije garaže, sa okućnicom od 200 kvadrata. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, LIVNO, 380.000 KM, 450,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru Livna, objekt ukupne povrsine 800 cetvornih metara sa okucnicom. Mogucnost gradnje jos jednog objekta. 200 cetvornih metara poslovnog prostora + stambeni prostor. Uredni vlasnicki papiri. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Kuća, LJUBAČE, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom i pomoćnim objektom na prodaju. Nalazi se 50 m od glavnog puta Tuzla Živinice Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 95.000 KM, 115,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom odma useljiva. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 400.000 KM, 500,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

**Kompletno renovirana kuća, uloženo 140,000€ za obnovu** Voznik 2, Bugojno 51 1.kat - 120m2, 850€,102,00€ 2.kat-120m2, 750€, 90, 000€ Prizemlje-120m2 Podrum-120 m2 Okućnica 200m2 ???????????? ???????????????????????? ????????ć???? ???????? ????????????,????????????€. 1.kat je kompletno....

 
 
 
  Kuća, KRAŠEVO, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor uz sami magistralni put M-17. Uz poslovni prostor sa desne strane nalazi se jednospratna kuća + potkrovlje (kvadrature oko 200 m2) sa velikom i uređenom okućnicom. U sklopu kuće nalaze se 2 kancelarijska prostora. Pored poslovnog prostora koji se sastoji od malog....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom i voćnjakom iznad same magistrale Bjeljina-Tuzla, sa prelepim pogledom na grad. Vredi pogledati Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 90.000 KM, 86,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prizemnica (Bijeljina, Branka Ćopića 3), veličina okućnice 300 m2; Kuća ima stambenu površinu 71m2 i sadrži: dvije sobe, dnevni boravak, kuhinju, spremište (špajza), kupaonu, hodnik, podrum te dva balkona; Kuća je jako dobro očuvana sa mogućnošću nadogradnje; Uz kuću se....

 
 
 
  Kuća, MORANČANI, 170.000 KM, 240,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom od 4100 m² i pomocna zgrada 15 x 5,5 sa vodom i strujom. Kuca na kat i Papiri 1/1. Kuca se nalazi u selu Ljubace-Morancani na raskrsnici glavnog Puta (Tuzla Zivinice) prema Pascima. Kuca je na dobroj lokaciji 50 m od glavne magistrale. U blizini su prodavnica,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Obiteljska kuća 10*12m2 tlocrtne veličine sa dva stana i odvojenim ulazima. Mogućnost etažiranja. Garaža sa kotlovnicom i podrumom.Mogućnost prenamjene u poslovni prostor. Okućnica uređena i ograđena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 3 km od Cazina (Seferagici), sa poslovnim prostorom. Dimenzije kuce su 10x 9 m2, namjestena i useljiva sa 700 m2 okucnice. Telefon: 0038640358111, 0038659040529 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica na Vardi 240 kvadrata stanbenog prostora, centralno grijanje, vlasnistvo 1/1. CIJENA 150 000 Kontakt telefon: 036730614 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, GRUDE, 349.200 KM, 327,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Vrućicama,općina Grude. Kuća se nalazi uz glavnu cestu,svega 5 minuta vožnje od centra Gruda. Kuća se prostire na tri etaže - prizemlje, kat i potkrovlje,te nudi udoban i funkcionalan životni prostor za obitelj. Prizemlje sadrži garažu (31m2), kotlovnicu i ostavu....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 175.000 KM, 300,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela u donjim Hadžićima ukupne površine 1000m2 sa kućom koja je izgrađena u 2016 godini povrsine 10x12m sa stambenom površinom od 300m2. Put do kuće je asfaltiran osim zadnjih 700m koji treba da se asfaltiraju. Kuća se prodaje namještena. Kuća je udaljena svega....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 97.000 KM, 174,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće stambeno-poslovni objekat, dijelom namještena, 2 sprata i potkrovlje, jedan sprat odmah useljiv, ca. 87 m², okućnica ca. 1200 m2, juzna strana, iznad izvora kiseljaka, vlasništvo uredno, blizina ambulante, ljekarne. Cijena 28.000,00 EUR. Može se pogledati prema dogovoru....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 150.000 KM, 290,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju su dvije kuće sa okućnicom od 1.911 m2 koje se nalaze nedaleko od lječilišta Gata u naselju Bukovica - Grad Cazin. Kuće su smještene na ravnoj parceli koja ima adekvatan pristup, veliko dvorište sa parking prostorom i dio parcele koji se može koristiti za vrt i baštu. Starija....