• GoHome Professional
namješten barem 90 m2 do 150000 km što manje novog - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten barem 90 m2 do 150000 km što manje novog - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten barem 90 m2 do 150000 km što manje novogradnja

  • Za upit "namješten barem 90 m2 do 150000 km što manje novogradnja" pronađeno 75 nekretnina - prosječna cijena 772 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
    • do 750 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 120.000 KM, 90,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 86.000 KM, 90,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u dobrm stanju orzavna i na dobrom i mirnom mjestu... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, BRNJIK, 39.500 KM, 90,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x10 : garaža ispod cijele kuće (bez pregradnih zidova, samo nosivi stubovi); sprat: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dnevna soba; visoko potkrovlje, nezavršeno (bez pregradnih zidova); zemljišta 31.312 m2 sa šljivikom od 200 stabala. Dogovor na telefon 066/690-916....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 100.000 KM, 92,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Vikend objekt, novogradnja Nekretnina posjeduje Struja Namješten Novogradnja Podrum .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potpuno opremljena i renovirana prije 2 godine. Dolazi sa namještajem u vri.jednosti do 3000 KM. Dolazi sa šadrvanom u koji je uloženo oko 10 000 KM. Krov promijenjen prije 2 godine, nova fasada - ljubičasta. Papiri uredni 1/1, novogradnja, prigradsko naselje, odmah uz cestu. Gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 103.200 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova kuča. Vlasnik živi u Sloveniji. Niko jos nije živeo u njoj. Za sve informacije pozovite. Hvala. Bližina grada i glavnog puta. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 103.000 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR-a! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 89.000 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova tek izgradena kuca.Odlicna lokacija sa vrhunskom ledvrasvjetom,kaminom.Potpuno namjestena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje, uknjizena 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 95.000 KM, 112,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća sa dva odvojena stana u prizemlju i potkrovlju. U prizemlju : ulaz, kupatilo, 2 manje spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, ostava, terasa. Vanjskim stepeništem se pristupa potkrovlju koje sadrži: Ulazni podest, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 120.000 KM, 134,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1.gragevinska dozvola.pogledaj te na - youtube- oscar polo ,home for sale megugorie /u oglalu sam/ .kuca je izoirana Sa stiroporom i ljetna kuhinj izvan kuce. Garaga Sa vinskim podrumom. Na svim prozorima je postavljena mreza i u podkrovlju. Svi su proziti dicht.ne prolazi....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>