• GoHome Professional
namješten atraktivno što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten atraktivno što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten atraktivno što jeftinije

  • Za upit "namješten atraktivno što jeftinije" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 2.830 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten atraktivno što jeftinije'
135.921 KM
150.000 KM
215.000 KM
  Poslovni prostor, PALE, 71.000 KM, 37,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski apartman na top lokacij početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu stambenog objekta. Površina apartmana 37m2 u zemljišnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na top lokaciji, početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3. spratu stambenog objekta. Površina apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 63,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 45,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 149.000 KM, 37,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartman na Jahorini, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu objekta. Površina apartmana 36m2 i sastoji se od jedne open space prostorije sa dnevnim boravkom sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 187.000 KM, 90,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 90 m2 na odličnoj lokaciji u ulici Simeuna Đaka. Stan je u potpunosti renoviran, smješten na trećem spratu u zgradi starije gradnje (bez lifta). Strukturu stana čine dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, hodnik, degažaman, toalet, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 230.000 KM, 96,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju polunamještena kuća sa garažom – Pr+1S – 96m² u osnovi + garaža 34m² – Parcela 427m² Lokacija: Atraktivno gradsko naselje – mirno, a u blizini svih važnih sadržaja ✨ Opis nekretnine: Na prodaju je funkcionalna porodična kuća spratnosti Prizemlje + 1 sprat, površine 96m²....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 253.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderno i vrhunski opremljen stan površine 43,75 m² , smješten na 12. spratu stambene zgrade u naselju Tibra 2, Stup. ; PRODAJA – Stan Tibra 2, Stup (kod Gazprom pumpe) Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje moderno i vrhunski opremljen stan površine 43,75 m² ,....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna i luksuzno namještena kuća 176 m2 na parceli 1134 m2, ulica Envera Agića, Čelić ; Celic .

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna kuća sa dvorištem na mirnoj lokaciji u ulici Envera Agića u Čeliću. Sastoji se od prizemlja i sprata, stambene (uknjižene) površine 176 m2, izgrađene na parceli površine 1134 m2. Prizemlje se sastoji od 0. U sklopu objekta se nalazi i garaža sa rolo vratima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekat je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 335.620 KM, 52,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana trostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekt je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 410.700 KM, 390,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-ozimice-1-bihac/746 U naselju Ozimice 1, ulica Bužimska, prodaje se kuća građena u dvije stambene etaže kompletno završena. Posjeduje tri spavaće sobe, dvije dječije sobe, dva dnevna boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 453.722 KM, 130,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stan površine 130m² smješten na 4. spratu stambene zgrade u samom centru grada – Cernica. Zgrada nema lift, ali sama lokacija i raspored prostorija čine ovu nekretninu izuzetno funkcionalnom i atraktivnom. Stan se sastoji od: prostranog hodnika i predsoblja velikog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 697.000 KM, 178,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Neumu koja se nalazi u Tihoj luci, ulica Mimoza. Kuca se nalazi ispod ceste, 4 m od mora, na jednoj od najljepsih pozicija u Tihoj luci. Uz kucu se prodaje i velika garaža, veličine 18m2 koja se nalazi na cesti. Kuca se sastoji od dve etaže. Na prvoj etaži su kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se atraktivna kuća, novije gradnje, sa baštom i garažom, smještena u samom centru Sarajeva, stambene površine 302 m2. Kuća se sastoji od tri zasebna stana, raspoređenih na tri etaže, svaki sa vlastitim ulazom, što je čini idealnom za veću porodicu ili kao investiciju za najam.•....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Atraktivno imanje u centru grada preko puta HIFA Petrol pumpe. U povoljnoj poziciji neposredno blizu UEFA Centra, Gradske Arene i Shopping Centra Džananović. Površine okućnice 1280 m2 s poslovnim prostorom od 144 m2 u funkciji, vlastitim parkinzima(2) te 2 garaže i kotlovnicom kao....