• GoHome Professional
namješten 90 m2 što manje lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten 90 m2 što manje lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten 90 m2 što manje lift

  • Za upit "namješten 90 m2 što manje lift" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.824 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 KM
    • do 310000 KM (prosječna cijena)
    • do 370000 KM
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 410.000 KM, 82,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u suhom centru Grada!!! Stan je trosoban, ima 82 m2 a podrazumjeva: - veliki dnevni boravak; - veliku spavaću sobu; - malu spavaću sobu; - kuhinja sa trpezarijom; - hodnik; - toalet/kupatilo; - terasa; Stan je u solidnom stanju, te za osnovno stanovanje nisu potrebna....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten 90 m2 što manje lift'
270.000 KM
351.000 KM
Na upit
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 82,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Džemala Bijedića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 8.spratu zgrade sa liftom i čine ga ulazni hodnik, hodnik, kupatilo, toalet, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 328.000 KM, 82,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 82m2 na atraktivnoj lokaciji Socijalno/Dolac malta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 170.000 KM, 84,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan povrsine 84 m2, na Slatini u ulici Albina Herljevica br.14. Stan je potpuno renoviran a cine ga: hodnih,wc,ostava,kuhinja,trpezarija,dnevna soba,balkon,spavaca soba,predsoblje,kupatilo,soba i sauna, opremljeni modernom bijelom tehnikom i namjestajem Amif trade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 170.000 KM, 84,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 84 m2, na Slatini u ulici Albina Herljevića br.14. Stan je potpuno renoviran a čine ga: hodnih,wc,ostava,kuhinja,trpezarija,dnevna soba,balkon,spavaća soba,predsoblje,kupatilo,soba i sauna, opremljeni modernom bijelom tehnikom i namještajem Amif trade,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Velešići u ulici Muhameda Ef. Pandže. Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.900 KM, 84,00 m2 cca 5020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten vrhunski trosoban stan u Sarajevo Toweru Trosoban stan površine 83.50m2, na 24 spratu Sarajevo Towera na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, naselje Malta, općina Novo Sarajevo. Stan se....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 99.960 KM, 84,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 193.200 KM, 84,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju nov,neuseljen trosoban stan 84m2 plus 15m2 terase i 140m2 dvorista. Stan se nalazi u novoj zgradi do Dramar centra. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije sa izlazom na ustakljen balkon, degažmana, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je ALU, unutrašnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 390.000 KM, 84,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja apartmane za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Apartmani koji vam predstavljamo se nalaze na 3. i 4. spratu naših zgrada projektovane površine 84m2 i sastoje se od dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ekskluzivan trosoban stan na slatini 84m2 na top lokaciji neposredno centra i panonskih jezera. Klima, sauna, komplet kuhinja. Ul. Albina i Franje Herljevica br 14. Fixsno: 155.500,00 KM. Kontakt telefon 061/898/770,061/631/041. Email salim_ljuma@hotmail.com Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moderno i luksuzno adaptiran, nova vanjska (aluminijska i drvena) i unutarnja (puni jasen) stolarija, podovi od kamena, pločica, stakla, drveta i parketa, Spušteni stropoci sa ugrađenom led i halogenom rasvjetom, zidovi obrađeni i obojeni Caparol bojama, nova elektro instalacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 277.000 KM, 88,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Moderno namješten troiposoban stan površine 88 m2, na I spratu. Zgrada posjeduje lift. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski stan na Pofalićima. Stan se nalazi na 15.spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četveroiposoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno odaptiran i namjesten.namjestaj po mjeri. Strogi centar grada,veliki parking oko zgrade,dva lifta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

U Boriku, prvi vlasnik prodaje trosoban komforan stan na drugom katu od mogućih 12 u zgradi. Ulaz i cijela zgrada su uredno održavani, 2 lifta nedavno obnovljena. Stan ima blindirana ulazna vrat asa sigurnosnom bravom, veliki hodnik, ostavu, kuhinju s blagovaonom i izlazom na natkrivenu....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Luksuzno namješten troiposoban stan površine 90 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje u strogom centru grada u Kvadar zgradi. Stan se sastoji od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zastakljena, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe, dva hodnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja Marigona Sun & Snow apartmane u izgradnji za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo” Sa ponosom vam predstavljamo Marigona Snow zgradu i 31 apartman za prodaju, Apartmani za sva....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u zgradi Lamela površine P= 90 m2 + 2 balkona ukupne površine 12,5 m2 Stan je smješten na 19. spratu (od ukupno 25), dvostrano orijentisan sjever-istok, prozračan i svijetao, sa spektakularnim pogledom na rijeku Bosnu, Kamberovića polje i grad. Visoka spratnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja Marigona Sun & Snow apartmane za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo” Sa ponosom vam predstavljamo Marigona Snow zgradu za prodaju, Apartmani za sva godišnja doba. Vraćamo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 310.000 KM, 94,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran kvalitetan stan, uknjižene površine 94 kvadrata (izmereno 94,76 kvadrata), sa vlasnišvom 1/1. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u centru grada - zgrada Lamela. U neposrednoj blizini stana nalazi se: - osnovna škola (bez potrebe prelaska saobračajnica), - srednja....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 32)