• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 za ada - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 za ada - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 za adaptaciju

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 za adaptaciju" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.554 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 49.900 KM, 48,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno dvosoban namjesten stan u ulici Cvijete Zuzorić 24/3, Srpska Varoš. Stan je veličine 48 m2.nije potrebna nikakva adaptacija- useljiv. Posjeduje dnevnu sobu sa odvojenom nišom, spavaću i dječiju sobu. Grijanje - mermerne ploče, klima uređaj, balkon zatvoren eloksiranom....

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)