• GoHome Professional
namješten što skuplje barem 90 m2 podrum do 81000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje barem 90 m2 podrum do 81000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje barem 90 m2 podrum do 81000 KM

  • Za upit "namješten što skuplje barem 90 m2 podrum do 81000 km" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 463 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 76000 KM (malo jeftiniji)
    • 85000 KM (malo skuplji)
    • do 470 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 85.000 KM, 202,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velika. Ima 3 sprata. Na prvom ima poslovni prostor kojeg treba dopremiti. Imam i vrata i prozore za njega. Druga dva sprata adaptirana i namjestena. Takoder posjeduje garazu. I mogucnost reklamiranja ili izdavanja vlastite reklame koja se nalazi unutar zem.prostora koji pripada....

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZELINJA DONJA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena kuća 70m² (ispod pola kuće uređen podrum) +velika terasa sa centralnim grijanjem i vlastitim izvorom vode(ima i gradski) Molim za više inf na viber ili whatsapp +385976152378 Može zamjena za stan 50 i vise m² u Gradačcu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u turistickom mjestu Kiseljak opstina Zvornik. Kica je opremljena,garaza,ostava,podrum,tel.prikljucak,struja,internet,voda,kablovska,pomocni objekti. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Ljesevu naselje DO u neposrednoj blizini Bosanskohercegovackog koledza. Kuca je useljiva ima dva sprata i posebno su ulazi za jedan i za drugi sprat. Struja voda telefon. Pored kuce ima i devastirani objekat za koji ima gradjevinska dozvola kao i za samu kucu. Vlasnik....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom cca 120 m2, sa zemljistem cca 600 m2. Kuca je u potpunosti sredena i poslovni prostor takoder. Cijena 80000 eura fixno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 80.000 KM, 86,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan, dnevna + 3 sobe, dva mokra čvora, dvije terase, podrum, parking, pogled na Neretvu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LIVADE, 75.000 KM, 160,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću sa dvorištem, garažom.. Kuća ima sve pomoćne objekte kao i baštu ispod kuće. Sastoji se od tri sprata sa po 55 m2, svaki ima poseban ulaz. Moguća je i zamena za stan. HITNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, TRNOVO, 70.000 KM, 120,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dva odvojena apartmana, jedan je površine 42 m2 a drugi ima 78m2. Svaki apartman ima svoje kupatilo. Objekat se nalazi na oko 250 metara od ski staze. Posjeduje kotao na struju i kotao na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Zemljište, GRAČANICA, 70.000 KM, 12000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Obiteljska kuća i ljetna kuhinja Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, LUKAVAC, 50.000 KM, 200,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na 2 sprata uredena,sa swim potrebnim prikljuccima/Voda,struja,grijanje sa kotlovnicom,internet/.Sve informacije na tel-061716815, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, 42.000 KM, 90,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću, prošle godine zamenjena pvc stolarija, renovirano kupatilo, kuhinja. Imaju 2 spavaće sobe, trpezarija, dnevna soba i kupatilo. Uz kuću ima garaža, šupa i letnja kuhinja iza bašta. Jedan dulum zemlje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, BLATNICA, 40.000 KM, 85,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednospratna kuca u selu Blatnica,okolina Teslica oko 20km od Banje Vrućice. Kuca u osnovi ima 70m2 , a korisne povrsine 85m2. Kuca poseduje kuhinju, dnevnu sobu, spavacu sobu, kupatilo, garazu, ostavu i tavanski prostor. Kuca je odrzavana, u odlicnom stanju. Nalazi se....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)