• GoHome Professional
namješten što manje do 130000 km 60 m2 klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što manje do 130000 km 60 m2 klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje do 130000 km 60 m2 klima

  • Za upit "namješten što manje do 130000 km 60 m2 klima" pronađeno 42 nekretnina - prosječna cijena 1.660 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

stan je u odlicnom stanju, useljiv bez ulaganja.... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 55,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 55 m2, na V spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, hodnika, jedne spavaće sobe i kupatila. Opremljen je Velux krovnim prozorima, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što manje do 130000 km 60 m2 klima'
91.200 KM
120.000 KM
110.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 90.000 KM, 55,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve na upit. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 56,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 56 m2, u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na zatvoreni balkon, kuhinje sa trpezarijom sa izlazom na otvoreni balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.000 KM, 57,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 57 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa ostavom, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na zatvoren balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. Kupatilo je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 128.000 KM, 57,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade izgradene u '60-tim godinama , nedavno adaptiran i dekoriran u posebnom stilu , tako da je cijeli prostor otvoren osim toaleta i kupatila koji su razdvojeni .Sa dosta svijetla jako ugodan za zivot sa osijecajem potpune slobode . Stan je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan u samcu u zgradi sa liftom kod poste,58.5m2,pogled na usce bosne 5sprat. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 110.200 KM, 58,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prostran komforan jednosoban stan sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, zasebne kuhinje, spavaće sobe sa izlaskom na balkon i kupatila. Spavaća soba i balkon su okrenuti prema istoku, dnevna soba prema zapadu a kuhinja prema sjeveru. Stan se nalazi u samom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 72.500 KM, 58,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru grada na 50m od opštine. Stan je osvijetljen i odličnog je rasporeda. Grijanje je centralno na struju, minimalni troškovi. Poseduje parking ispred zgrade. Lijep pogled i prostran balkon. Posjeduje i lođu. Odlična gradnja. U stanu trenutno ne živi niko.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.900 KM, 59,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan u centru grada u nadogradnji na IV spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na drugu terasu, velike spavace sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen drvenom stolarijom sa roletnama i venecijanerima,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 59,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 59 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, klima uređajem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 55 m2 ( i dodatnih 5 m2 ostave za koju postoji saglasnost korištenja). Sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 107.700 KM na 104.700 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 104.700 KM, 60,00 m2 cca 1750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 107.700 KM
27.02.2026 - 104.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2, smješten na šestom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona koji pruža ugodan prostor za odmor. Opremljenost: PVC stolarija, Etažno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 60,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2023.,

www.indomio.ba

Useljiv i kompletno namješten jednoiposoban stan u novoj gradnji na I spratu površine 60m2. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz dnevne i spavaće sobe. Stan je operemljen PVC stolarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 81.000 KM, 60,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvoiposoban stan u području univerziteta mostar vlasništvo stana 1/1 stan je prostran i orjentisan prema zapadu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje namješten. Sastoji se od dvije velike sobe, kuhinja, trpezarija, dva balkona, dugacki hodnik i kupatilo sa wc-om. U stanu ima klima i elektricni radijator tako da je jako toplo zimi a hladi ljeti. Pod je laminat i parket. Na balkonu se nalazi nedavno postavljena tenda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 62.000 KM, 60,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je u dobrom stanju, namjesten i useljiv u veoma kratkom roku....vrijedi pogledati! Nekretnina posjeduje Garaža Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 118.000 KM, 60,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka iz svoje ponude za prodaju izdvaja tek renoviran i namješten stan površine 60m2 pozicioniranu na 1 spratu, Kotor Varoš. Ul Stefana Nemanje b.b. Stan se nalazi na prvom spratu , renovirano i tek opremljeno. Stan se sastoji od dnevne sobe....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 62,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kompletno namješten trosoban stan površine 62m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, ostave, kupatila i hodnika. Stan je opremljen kvalitetnom PVC stolarijom, grijanjem na struju, klima uređajem, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 62,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je kvalitetnim sanitarijama i namještajem. Grijanje je inverter klima uređaj. Posjeduje parking mjesto....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 126.000 KM, 62,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 118.000 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem svijetao, djelomično namješten stan u strogom centru Zenice - Kineski zid (T-8, adresa Mejdanžik 3) . Stan je orjentiran na južnu stranu i nalazi se na 13. spratu dobro održavane zgrade. Sastoji se od hodnika, dvije sobe, balkona, spremišta, kuhinje/trpezarije i kupaone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 99.000 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan namjesten ,Garaza pripada stanu.U odlicnom stanju .Strogi centar grada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 115.000 KM, 63,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosobni stan smješten u zgradi sa četiri stana. Stan je useljiv,namješten i djelomično adaptiran, a nalazi se nedaleko od centra, u mirnom kvartu, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi na prvom spratu, ima poseban ulaz, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 131.000 KM, 64,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Suncan, namjesten stan u mirnom naselju, treci sprat stambene zgrade u naselju Bijeli brijeg.Povrsine 64m/ kvm, u dobrom stanju..Odlicno orijentisan ka istoku i jugu.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavace sobe,kupatila, dva hodnika i 2 balkona - manji ustakljen.....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 129.000 KM, 64,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 142.000 KM, 64,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 132.000 KM, 65,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE NAMJEŠTEN STAN 65 m2, CENTAR, KOD TC MEPAS MALL. CIJENA 132 000 KM. Prodaje se namješten stan, površine 65 m2, vlasništvo 1/1, čisti papiri. Zgrada "Uglovnica", adresa Kneza Višeslava br.7. 8.sprat (ukupno 9 spratova, posjeduje lift, prekrasan pogled, bez buke). Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 42)