• GoHome Professional
namješten što jeftinije do 1600 km/m2 barem 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije do 1600 km/m2 barem 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije do 1600 km/m2 barem 110 m2

  • Za upit "namješten što jeftinije do 1600 km/m2 barem 110 m2" pronađeno 396 nekretnina - prosječna cijena 907 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 82000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DONJI VAKUF, 40.000 KM, 100,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem imanje sa kucom i deset duluma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, LUKAVAC, 50.000 KM, 200,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na 2 sprata uredena,sa swim potrebnim prikljuccima/Voda,struja,grijanje sa kotlovnicom,internet/.Sve informacije na tel-061716815, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 52.986 KM, 8831,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem proizvodno-poslovni kompleks u funkciji. Ukupna površina parcele je 18 664 m2; ukupna površina poslovnog prostora je 8831 m2. Predmet prodaje su sljedeće nekretnine koje dijele pristup: 1. **Hala A** - Neto korisna površina: 1 281 m2, od čega 997 m2 proizvodnog pogona. -....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 65.000 KM, 144,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Ulica Mirka Bjelića 57, kuća ima garažu, pečenjaru, centralno na drva, prizemlje 3 sobe kuhinja kupatilo špajz, kat 3 sobe kupatilo, većina namještaja ide u cijenu. Cijena 65 000 € Nekretnina posjeduje Garaža Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, TRNOVO, 70.000 KM, 120,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dva odvojena apartmana, jedan je površine 42 m2 a drugi ima 78m2. Svaki apartman ima svoje kupatilo. Objekat se nalazi na oko 250 metara od ski staze. Posjeduje kotao na struju i kotao na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa garazom, prpizvodnom halom i kotlovnicom 270000 km Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 160,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 170m2 sa okucnicom 650m2,u naselju Bare 500 metara od centra. Kuca je odmah useljiva,vrlo povoljno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Zemljište, GRAČANICA, 70.000 KM, 12000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Obiteljska kuća i ljetna kuhinja Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 72.000 KM, 155,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca nove gradnje, sa registrovanim poslovnim prostorom, sa dvije terase ukupne povrsine 45 kvadrata. useljiva, nalazi se u naselju Ulice 5km udaljeno od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za adekvatan stan, kuću na sprat, dva odvojena ulaza, dvorišna zgrafa 36m2, lijepo mjesto. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na sprat, dva odvojena stana, pomoćna zgrada 36m2, šupa, grijanje centralno-etažno, kanalizacija standardna, garaža u sklopu kuće, od centra grada 4km, lijepo dvorište, nije plavljeno 2014.g itd. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, LIVADE, 75.000 KM, 160,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću sa dvorištem, garažom.. Kuća ima sve pomoćne objekte kao i baštu ispod kuće. Sastoji se od tri sprata sa po 55 m2, svaki ima poseban ulaz. Moguća je i zamena za stan. HITNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, TUTNJEVAC, 78.230 KM, 180,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Republici Srpskoj. Mesto Tutnjevac udaljeno od Bjeljine 26 km, od Ugljevika 6 km. Kuca ima dva sprata, dva kupatila. Dimezije 10mx9m, na placu od 22 ara, pored asfaltnog puta. Kuca poseduje plan, gradjevinsku dozvolu, struju i vodu. Odmah useljiva . Moguc dogovor.....