• GoHome Professional
namješten što jeftinije do 130000 km do 60 m2 pogo - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije do 130000 km do 60 m2 pogo - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije do 130000 km do 60 m2 pogodan

  • Za upit "namješten što jeftinije do 130000 km do 60 m2 pogodan" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.600 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 40.000 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u stambeno-poslovnom objektu,uredske naravi i namjesten uredski.Može biti uredske , ugostiteljske,zdrastvene i trgovačke djelatnosti. Vlasništvo i papiri su 1/1,i useljiv je odmah.Nema tereta na poslovnom prostoru.Zgrada je nova,poslovno administrativno....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što jeftinije do 130000 km do 60 m2 pogodan'
103.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM POSLOVNI PROSTOR U SAMOM CENTRU GRADA POGODAN ZA KAFIC, TRGOVINU, URED... SA POGLEDON NA NERETVU KONTAKT USBOTOM I NED. NA BR. 063 315 345 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 31,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan jednosoban stan u Starom Gradu Jednosoban stan površine 31m2.Nalazi se na prizemlju stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Safvet-bega Bašagića u Starom Gradu Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)