• GoHome Professional
namješten što jeftinije 100 m2 dvoetažni - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije 100 m2 dvoetažni - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije 100 m2 dvoetažni

  • Za upit "namješten što jeftinije 100 m2 dvoetažni" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 111.600 KM, 93,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan dvoetazni površine 93m2 na petom spratu. Stan u prvoj etazi ima prostranu trpezariju sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Druga etaza ima veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavacu sobu sa prostranim kupatilom, druga je soba sa gardaroberom. U stanu ostaje kuhinja....

 
 
 
  Stan, GORNJA PRESJENICA, 279.000 KM, 93,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljstvo nam je da vam predstavimo ove veoma atraktivne , kvalitetne i za moj licni ukus jedne od najljepsih apartmana za sve one koji vole planine i zimsku idilu . Objekat svojim oblikovanjem poštuje planinski ambijent, koristi postojeći pad terena za formiranje etaža, te ne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 450.132 KM, 106,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.154 KM, 94,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što jeftinije 100 m2 dvoetažni (5)
  • namješten što jeftinije dvoetažni (4)
  • namješten što jeftinije 100 m2 (157)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.