• GoHome Professional
najnovije barem 60 m2 do 280000 km što jeftinije b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 60 m2 do 280000 km što jeftinije b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 60 m2 do 280000 km što jeftinije balkon pala cijena

  • Za upit "najnovije barem 60 m2 do 280000 km što jeftinije balkon pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 107.700 KM na 104.700 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 104.700 KM, 60,00 m2 cca 1750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 107.700 KM
27.02.2026 - 104.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2, smješten na šestom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona koji pruža ugodan prostor za odmor. Opremljenost: PVC stolarija, Etažno....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 390.000 KM na 292.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 292.500 KM, 122,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 390.000 KM
04.03.2026 - 292.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od četiri spavaće sobe,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • barem 60 m2 do 280000 km što jeftinije balkon pala cijena (7)
  • najnovije barem 60 m2 do 280000 km što jeftinije pala cijena (2)
  • najnovije barem 60 m2 do 280000 km što jeftinije balkon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)