• GoHome Professional
grijanje na plin do 1700 km/m2 220 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 1700 km/m2 220 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 1700 km/m2 220 m2 što veće

  • Za upit "grijanje na plin do 1700 km/m2 220 m2 što veće" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 948 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 76000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru sa prelijepim pogledom na grad. Dva stana po 90 m2, dvije garaze, kotlovnica...Vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 240,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću u naselju Sokolović kolonija ukupne površine od 240m2.Kuća je podijeljena na dva sprata i potkrovlje, s tim da je prvi sprat izdignut divnim stepeništem koje je popločano mermerom sa rukohvatom napravljenim od hrastovog drveta.Svaki sprat kuće je identičan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 235,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa tri stana, podrumom i garazom u ulici Nahorevska 40 kod Pionirske doline.Regulisani papiri. Za sve informacije tel. 065 662 085 SOBA: Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Ozimice 1, 169.000 KM, 220,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća je adaptirana 2002 god., djelimično PVC stolarija, centralno grijanje na tečno gorivo i pelet. Neposredno u blizini ambulante, marketa, kafića, udaljenost 500m od centra grada. Posjeduje 3 balkona, u niskom prizemlju garaža i kotlovnica. Kontakt: MOB -062 673 124 KUĆNI - 037....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, 99.990 KM, 220,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca na samom mejtasuu ravnom dijelu izgradena prije 5 godinavelicina cca220 m2 iliukupnih 280 m2 sastojiseod prizemljaisprata. Udonjem djelu kuhinja, tepezarija, dnevni boravak,,mokri cvor, hodnik, soba.Na spratu 3 spavace i banja.Kuca posjeduje legalnu mogucnost prosirenja.Posjeduje....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 216,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kuću u Sarajevu/Ilijaš-Misoča, vlastnistvo 1 : 1. Dimenzije objekta 10x8 m. Objekat se sastoji od tri sprata (prizemlje+ dva sprata). U prizmlju je poslovni prostor (visina 3 Metera). Prvi i drugi sprat su predviđeni kao stambeni prostor. Objekat je ukrovljen i neopremljen.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 210,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Za ljubitelje Starog Grada u Sarajevu na prodaju nudimo komfornu porodičnu kuću s nevjerovatnim pogledom na Sarajevo. Kuća od 210 kvadrata na parceli od 90 kvadrata moderan je objekat koncipiran na sljedeći način: u prizemlju su garaža, hodnik i tehnička soba. Na prvom spratu je komforan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, PALE, 135.000 KM, 200,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređenu kuću na lokaciji Ćemanovići, Pale. Prodaje se predivna planinska kuća površine 200m2 sa 4 etaže u Ćemanovićima, Pale. Imanje se nalazi na 950m nadomorske visine. Do kuće se dolazi asfaltnim putem,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

kuca na kanalu dasnica koje je preuredjeno u gradsko setaliste.Kuca je sa dve strane naslonjena na ulicu sa ulicnom rasvetom.Posjeduje prikljucke za vodu struju gradsku kanalizaciju gradsku toplanu prikljucak za plin kablovsku internet prikljuca za telegon.Kuca je od kvalitetnog materijala....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Dvije kuće u centru Ilijaša, kanton Sarajevo, na placu od 700 kvadrata, sa svim komunalijam, garažom, ograđene čempresima, nadomak Osnovne škole i nove džamije.Jedna kuća ima dva zasebna ulaza, a druga ima poslovni prostor sa spratom za stanovanje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)