• GoHome Professional
grijanje na plin do 130 m2 što veće do 3500 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 130 m2 što veće do 3500 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 130 m2 što veće do 3500 km/m2

  • Za upit "grijanje na plin do 130 m2 što veće do 3500 km/m2" pronađeno 304 nekretnina - prosječna cijena 1.904 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 375.000 KM, 143,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na prelijepom dijelu grada Sarajeva. Kuća se sastoji od dva dijela, stan u prizemlju 1,5 sobni i na spratu četvero sobni stan sa posebnim ulazima, garažom i baštom. Kuća se nalazi na BIJELAVAMA u dijelu grada gdje se nalaze Ambasade stranih zemalja. Tačno u ulici ispod....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 440.200 KM, 142,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 4 soban stan na M. Dvoru. Uknjizen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'grijanje na plin do 130 m2 što veće do 3500 km/m2'
246.200 KM
240.000 KM
360.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, 460.600 KM, 140,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 140 m2 (u osnovi 70 m2) i nalazi se na parceli površine 534 m2. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata. Na oba sprata se nalaze dvoiposobni stanovi. Sastoje se iz hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupatila. Kuća je starije gradnje i potrebna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uknjžen objekat.Prizemlje + sprat, Završeni grubi garđevinski radovi i montirani vanjski otvori. Objekta ima priključenu vodu , kanalizaciju i električnu energiju Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na atraktivnom mjestu u starom dijelu grada, 400 m. od Bascarsije. Sastoji od 100 m2 stambenog prostora, 27 m2 poslovnog prostora, 13 m2 ostave i balkona i garaze. Objekat je izoliran termo fasadom i drvenom stolarijom I klase, posjeduje plinsko centralno grijanje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 70.000 KM, 138,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se fantastican stan od 138m2 u naselju Grbavica.Stan se nalazi na petom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Stan je nadogradjen od strane Zavoda za izgradnju grada 2001 god.a zvanicno je useljen 2011god.Pri gradnji su koristeni najkvalitetniji materijali kao i pri uredjivanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 465.000 KM, 130,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban salonski stan u centru grada na Marijin Dvoru, ulica Vrazova. Površinu 130 m2 čine 4 velike prostorije, kuhinja s trpezarijom i izlazom na balkon, kupatilo, toalet i ulazni hodnik. Stan je renoviran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Sedreniku, općina Stari Grad. Kuća zauzima 64 m2 u osnovi izgrađena na parceli od 788 m2. Kuća je na dva sprata i tavanskim dijelom koji se koristi kao ostava površine cca. 150 m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i ostavu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Hamze Hume, odmah preko puta Općine Centar, u samom srcu sarajevskog gradskog života prodajemo fantastičan potkrovni stan. Ova nekretnina ima puno vrlina, pa krenimo redom: Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade s novim vanjskim vratima i promijenjenom stolarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 320.000 KM, 130,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potrebna potpuna adaptacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Kuća, DONJE MOŠTRE, 65.000 KM, 126,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća je izgrađena 1988.godine. Nalazi se na udaljenosti ca. 100m od magistrale Visoko-Kakanj. Poslovni prostor se sastoji od dvije prostorije, od kojih je jedna opremljena stalažama i pultom za prodavnicu. Gornji sprat ćine dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja i kupatilo, kao i balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 180.000 KM, 124,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 124m2 u naselju Kosevo.Stan se nalazi u ulici Asima Ferhatovica na drugom spratu manje stambene zgrade,izgradjene 60-tih godina.Stan se sastoji od dvije etaze koje su trenutno povezane unutrasnjim stepenistem ali mogu biti koncipirane i kao dvije,odvojene....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 123,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća uknjižene površine 123 m2, sagrađena na parceli ukupne površine 226 m2 u ulici Mandrina, opština Centar. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i tavana. Grijanje je plinsko. Kuća je izgrađena sedamdesetih godina i od tada nije bilo većih adaptacija što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 302.500 KM, 121,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izvanredan i veoma prostran stan, površine 127 kvadratnih metara, smješten u novoizgrađenom stambenom objektu, u Sarajevu na veoma dobroj lokaciji na području Skenderije.Ova jednistvena nekretnina sadrži: dnevnu sobu, sa trpezarijom, kuhinju, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 312.000 KM, 120,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izrazito lijep, svijetao i prostran austrougarski stan na prvom spratu zgrade smještene u ulici Koševo, centralni dio grada. U neposrednoj blizini nalazi se zgrada Predsjedništva, BBI Centar, veliki broj državnih i međunarodnih institucija, te dodatne ponude sadržaja (supermarket,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 144.000 KM, 120,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

povoljno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 119,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Safeta Pašalića na Breci, u zgradama pd bijele fasadne cigle, na drugom od dva sprata, prodajemo po svemu unikatnu porodičnu nekretninu - višesoban stan s terasom i garažom. Ali. krenimo redom: riječ je o dvoetažnom stanu južne orijentacije koji se nalazi na posljednjem, drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 118,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj lokaciji u Starom gradu,nalazi se ovaj lijep dvoetazni stan.Stan je u ulici S.B.Basagica i ima 118m2.Izuzetno je pozicioniran i na samo par minuta od same jezgre grada.Prva etaza je renovirna i sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila.Na drugoj su tri prostorije,manja....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 110,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće i stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena dupleks kuća površine 110 m2, prizemlje i visoko potkrovlje, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i jedne sobe u prizemlju. Na sprat vodi unutrašnje stepenište. Na spratu su dvije sobe i nezavršeno kupatilo. Svaka soba ima svoj izlaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 360.000 KM, 105,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor ul. Hamdije Kreševljakovića Prodaje se moderno adaptiran nenamješten poslovni prostor u prizemlju novoizgrađene stambeno-poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela Marriott.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBRINJA, 104.000 KM, 104,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem dvoeta�ni stan, Dobrinja IV. Uknji�en na 104m2, od prostorija dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spava?a soba, de?ja soba, kupatilo sa kadom i tu� kabinom, galerija sa kaminom, balkon 7m2. Zgrada nema lift. Kontakt telefon: 065966095 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 153.000 KM, 103,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u ul. Esada Pasalica br. 9/III i ima 103 m2 i dva balkona i dva WC-a; gleda na dvije strane. U blizini se nalaze: dzamija, katolicka crkva i pravoslavna crkva, prva trolejbuska i autobuska stanica, kao i mnogi poslovni prostori i objekti (npr., prodavnice....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 304)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>