• GoHome Professional
grijanje na plin do 120 m2 zadnjih 7 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 120 m2 zadnjih 7 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 120 m2 zadnjih 7 dana što veće do 420000 KM kablovska

  • Za upit "grijanje na plin do 120 m2 zadnjih 7 dana što veće do 420000 km kablovska" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 320.000 KM, 130,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potrebna potpuna adaptacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 302.500 KM, 121,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izvanredan i veoma prostran stan, površine 127 kvadratnih metara, smješten u novoizgrađenom stambenom objektu, u Sarajevu na veoma dobroj lokaciji na području Skenderije.Ova jednistvena nekretnina sadrži: dnevnu sobu, sa trpezarijom, kuhinju, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 312.000 KM, 120,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izrazito lijep, svijetao i prostran austrougarski stan na prvom spratu zgrade smještene u ulici Koševo, centralni dio grada. U neposrednoj blizini nalazi se zgrada Predsjedništva, BBI Centar, veliki broj državnih i međunarodnih institucija, te dodatne ponude sadržaja (supermarket,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 119,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Safeta Pašalića na Breci, u zgradama pd bijele fasadne cigle, na drugom od dva sprata, prodajemo po svemu unikatnu porodičnu nekretninu - višesoban stan s terasom i garažom. Ali. krenimo redom: riječ je o dvoetažnom stanu južne orijentacije koji se nalazi na posljednjem, drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 118,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj lokaciji u Starom gradu,nalazi se ovaj lijep dvoetazni stan.Stan je u ulici S.B.Basagica i ima 118m2.Izuzetno je pozicioniran i na samo par minuta od same jezgre grada.Prva etaza je renovirna i sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila.Na drugoj su tri prostorije,manja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • grijanje na plin do 120 m2 što veće do 420000 km kablovska (181)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)