• GoHome Professional
grijanje na plin do 100 m2 do 240000 km pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 100 m2 do 240000 km pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 100 m2 do 240000 km pala cijena

  • Za upit "grijanje na plin do 100 m2 do 240000 km pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.500 KM na 230.100 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 230.100 KM, 37,00 m2 cca 6220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.500 KM
05.04.2026 - 230.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. ; Ciglane .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 KM na 230.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 230.000 KM, 102,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2025 - 245.000 KM
01.03.2026 - 230.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 220.000 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JAHORINA, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 240.000 KM
20.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica, sa kompletno opremljena dva apartmana. Apartmani su odvojeni, jedan u prizemlju drugi na spratu, sa posebnim ulazima. Svaki apartman ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Objekat poseduje i podrum. Vikendica renovirana 2018. Nalazi se u naselju Dvorišta,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 210.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Tušanj, 210.000 KM, 71,00 m2 cca 2960 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 240.000 KM
11.03.2026 - 210.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u Tuzli, naselje tušanj - slatina, preko puta zgrade sisara. Zgrada je starije gradnje, cetverostanke, kraj glavne ceste. prizemlje. Površina stana je 71m2. Ovo je jedna od najboljih lokacija u tom dijelu grada. u blizini škola, fakulteta, doma zdravlja, vrtic u blizini.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 210.600 KM na 189.800 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 189.800 KM, 99,00 m2 cca 1920 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.06.2025 - 230.800 KM
01.10.2025 - 210.600 KM
22.04.2026 - 189.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaja – Prostran trosoban stan 99m2 | Prvi sprat| Centar grada .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 280.000 KM na 250.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, BRČKO, 250.000 KM, 93,00 m2 cca 2690 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 280.000 KM
01.04.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada sa potkrovljem ovršine 93 m2 u osnovi, na placu površine 967 m2. Objekat ima izuzetnu poziciju za gradnju novog il obnovui postojećeg objekta u poslovnu svrhu, za razne vrste djelatnosti. Prizemlje se sastoji od poslovnog prostora sa sanitarnim čvorom i jedne....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 250.000 KM dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 250.000 KM, 72,00 m2 cca 3470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 260.000 KM
22.05.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 35m2 i nalazi se na 2.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 100 m2 do 240000 km pala cijena (51)
  • grijanje na plin do 100 m2 pala cijena (1)
  • grijanje na plin do 100 m2 do 240000 km (285)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)