• GoHome Professional
dvorište porasla cijena okućnica do 130000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište porasla cijena okućnica do 130000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište porasla cijena okućnica do 130000 KM

  • Za upit "dvorište porasla cijena okućnica do 130000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, LJUBUŠKI, 130.000 KM, 90,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća vrlo kvalitetno rađena 2001.god.Udaljena 6 km od centra grada selo Otok(ulaz iz Proboja- Gavran benzinska).Prvi kat odma useljiv(stariji namjestaj) dnevni boravak sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo(novo) ,ostava i hodnik.Voda gradski priključak a ima i unutarnja čatrnja sa hidroforom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 125.000 KM, 47,00 m2 cca 2660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 47 m2, sa pomoćnom zgradom površine 11 m2, i okućnicom površine 2234 m2. Kuća se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom sa novim ALU roletnama, stiropor izolacijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DONJA VOGOŠĆA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Donja Vogošća, Općina Vogošća, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi pored magistralnog puta koji povezuje Vogošću i Ilijaš. #Nalazi se na 5 km udaljenosti od centra Vogošće i 5....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kuca u mirnom naselju u Dvorovima, 1,5km od glavnog puta, savrsena porodicna kuca za zivot ili vikendica za odmor. Velika okucnica, dvoriste travnato iza kuce s vocnjakom, kamin spoljasnji, rostilj i mala oaza mira na 20m od kuce na ulazu u sumu. S zadnje strane kuca je okruzena sumom....

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća s okućnicom, štala i prostorija u dvorištu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 98.000 KM, 53,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje koje u svom sastavu sadrži : kuća površine 53 m2, garaža površine 20 m2, pomoćni objekat površine 15 m2, dvorište površine 500 m2 sa ukupnom okućnicom od 5.773 m2 zemljišta. Kuća je građena 2002 godine a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 136.000 KM, 68,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manja prizemna kuća sa uređenim dvorištem i voćnjakom u Brčkom, uz magistralni put Brčko - Banja Luka. Kuća je novije gradnje, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila, hodnika i vanjske terase. Pored kuće nalazi se pomoćni objekat....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dvorište okućnica do 130000 km (25)
  • dvorište porasla cijena do 130000 km (4)
  • dvorište porasla cijena okućnica (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)