• GoHome Professional
dvorište što veće 110 m2 do 1700 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište što veće 110 m2 do 1700 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište što veće 110 m2 do 1700 KM/m2

  • Za upit "dvorište što veće 110 m2 do 1700 km/m2" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 1.243 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 129.900 KM, 120,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću + plac za kuću (zajedno) na atraktivnoj lokaciji pogodnoj za stanovanje ali i za biznis (pumpa, restoran, auto salon, vulkanizer, poljo apoteka i slično). Nalazi se u dobojskom naselju Bare, na magistralnom putu M16, na 2km od centra grada. Market, pumpa i restoran su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvorište što veće 110 m2 do 1700 km/m2'
148.800 KM
210.059 KM
61.600 KM
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 145.000 KM, 118,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 118 m2, sa dvorištem i okućnicom površine 15.536 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 114,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. Kuća na sprat koja u prizemlju ima dnevni boravak sa kuhinjom I trpezarijom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na sprat....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 111,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena prizemna kuća novije gradnje površine 111m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 56m2, dvorište površine 956m2, ukupno placa 1123m2. Kuća se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave, hodnika, predulaza....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 180.000 KM, 110,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuæu na dvije etaže, prizemlje + sprat (po 55 m2) te pripadajuæe dvorište/avlija površine 50 m2, uži centar grada, naselje Carina (izmeðu carinskog i titovog mosta), dva elektro, dva telefonska prikljuèka, pogodno za stanovanje i iznajmljivanje (neposredna blizina univerziteta....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 153.400 KM, 110,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa lijepo uređenim dvorištem na mirnoj lokaciji u mjestu Pasci nedaleko od Tuzle. Kuca je površine 110 m2, a izgrađena je na parceli površine 785 m2. Pored kuće se nalazi pomoćni objekat, koji je uređen i u odličnom stanju. Uredno održavano dvorište, lijep pogled,....

 
 
 
  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva , sve osim fasade, dva sprata + podrum sa garazom, veliko dvoriste. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 155.000 KM, 107,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Kuća pr + pot je 107 m2 kuća prizemna je 61 m2 i pomoćna zgrada od 22 m2. Kuća ima dvorište površine 500 m2 i okućnicu od 202 m2 što ukupno iznosi 707 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, ostave, kupatila, hodnika i terase. Na potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 165.750 KM, 103,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE ATRAKTIVNA KUĆA NA MIRNOJ LOKACIJI! Prizemna kuća sa visokim potkrovljem površine 103m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, voćnjak površine 1.895m2, voćnjak površine 4.340m2 i šuma površine 2.038m2, ukupno 8.876m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 162.400 KM, 101,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Stambeno poslovna zgrada Pr+1s+Pot površine 101m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 12m2, dvorište površine 500m2, njiva5 klase površine 299m2. ; Prigradsko Područje .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 101,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bihaću, u mirnom i atraktivnom naselju Jablanska. Kuća je građena 1962. godine i useljiva, ali zahtijeva renoviranje, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost uređenja po vlastitim željama. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja sa odvojenim ulazima. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 101,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2022.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovna zgrada Pr+1s+Pot površine 101m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 12m2, dvorište površine 500m2, njiva5 klase površine 299m2. U prizemlju se nalazi veliki poslovni prostor koji se trenutno koristi kao garaža i ljetna kuhinja. Na spratu se nalazi dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 185.600 KM, 101,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 66.000 KM, 101,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuća (tri cjeline) površine 101 m2 sa dvorištem od 500 m2, te oranica (više parcela) u površini od oko 7.000 m2 i pašnjaka i šuma u površini od oko 6.500 m2 (cijelo seosko imanje sa kućom u Vojnićima). Cijena: 66.000 KM. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Vendi Franc 00385....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRAŽALICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi u ulici Derviša Sude Vražalice, udaljeno svega 10 minuta od centra Sarajeva. # Prelijep pogled i mir tokom cijelog dana. Kuća u osnovi raspolaže gabaritima....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća površine cca 100m2, spratnosti Pr+Pot, na parceli od 627m2 i oranica njiva od 135m2. Kuća u prizemlju se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika. U potkrovlju se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i dvije terase. Kuća je opremljena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 12 sa 13 i manja kucica 9 sa 10 useljivo u jednim dvorištu extra sredeno sve u velike kuce prvi sprat sreden prije 1 mjesec uloženo 30tak hiljda km drugi sprat struja razvedena Sredivat sebi po zelji drugi sprat extra prostorije za sve ko želi sebi uraditi Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 180.000 KM, 100,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvospratna kuca u Bosanskoj Krupi ! - preko puta supermarket Balkic Impex - namještena i useljiva kuca - centralno grijanje na pelet ili struju - dodatni objekt - garaza+dodatno dvorište Cijena: 90.000€ (180.000 KM, cijena nije fiksna) Moze zamjena za stan u Cazinu (po....

 
 
 
  Kuća, RASOVAC, 105.000 KM, 100,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je izgrađena od masivnog prirodnog kamena i vanjski zidovi su dosta debeli te imaju izvanredna izolaciona svojstva.Sastoji se od dvije etaže.Na prvoj etaži je podrum i dvije sobe ,koje se trenutno koriste kao ostave , a na drugoj u potpunosti osposobljenoj za stanovanje, su dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Širokača, 184.000 KM, 100,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, naselje Širokača, općina Stari Grad, kanton sarajevski. # kuća se nalazi na 1 min. udaljenosti od Sunnyland-a na Trebeviću, te nepunih 5 min. vožnje od centra grada. U osnovi raspolaže površinom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 74.000 KM, 100,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom,garazom,velikim dvoristem i sa svim prikljucima.kuca ima uredne sve papire.nalazi se od bolnice kreka na udaljenosti oko 100m.ima izlaz na mag.put tuzla-doboj i stari put tuzla bukinje.kuca ima 100 m2 a okucnica 300 m2.sve ostale informacije na broj tel:061-427-932;061-959-777....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Kuća, OŠTRA LUKA, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se neuseljena obiteljska kuća s okućnicom (1989. god.), dvorišnom zgradom (štagalj), i starom kućom sa garažom. Nema priključak za vodu, ali ima pristup pumpi u dvorištu koja crpi čistu vodu s 38 metara dubine. Treba riješiti septičku jamu i hidrofor. Čelične vodovodne cijevi....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća (100 m2) i imanje u Nožičkom, opština Srbac. Domaćinstvo sa 60 duluma zemlje u komadu. Asfalt do kuće, trofazna struja, gradski vodovod, bunar u dvorištu. Sve informacije na telefon: +381603329980 i +38766428755. Nekretnina posjeduje Voda Struja .