• GoHome Professional
dvorište što veće 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište što veće 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište što veće 110 m2

  • Za upit "dvorište što veće 110 m2" pronađeno 89 nekretnina - prosječna cijena 2.346 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 449.000 KM, 120,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 210m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana.Prednost....

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 330.000 KM, 120,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Kalesiji uz magistralni put Tuzla - Zvornik, preko puta apoteke OS-Pharm u Prnjavoru. Građena u periodu od 2008 do 2010. Upisana i uknjižena u zemljišnu knjigu, vlasništvo 1/1, posjeduje cijelu potrebnu dokumentaciju. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 120,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom GraduKuća je izgrađena 2007 god i u odličnom je i funkcionalnom stanju.Nalazi se u ulici Dugi sokak na veoma lijepom i mirnom mjestu, samo 300 m od Baščaršije.Objekat je izgrađen na placu od 160 m2, dok kuću čine dvije etaže ukupne površine 120 m2Uz samu kuću....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvorište što veće 110 m2'
148.800 KM
634.000 KM
210.059 KM
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 613.600 KM, 120,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se moderna stambena jedinica. U ponudi je savremena stambena jedinica površine cca 120 m2, smještena u naselju Otes, općina Ilidža. Riječ je o modernoj duplex kući koja kroz svoj arhitektonski izraz spaja elemente tradicionalne bosanske gradnje s aktuelnim trendovima u stanovanju.....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 129.900 KM, 120,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću + plac za kuću (zajedno) na atraktivnoj lokaciji pogodnoj za stanovanje ali i za biznis (pumpa, restoran, auto salon, vulkanizer, poljo apoteka i slično). Nalazi se u dobojskom naselju Bare, na magistralnom putu M16, na 2km od centra grada. Market, pumpa i restoran su....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dvorišnim zgradama, dvorištem i vrtom. Renovirana 2018. godine (PVC stolarija, novi krov, novi podovi). Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina se nalazi u naselju Bokovac. Kuća građena 1990 godine,prizemlje garaža ,podrum, ložište sa postrojenjem centralnog grijanja ( pelet) 1kat uređen četverosoban stan sa pripadajućom kuhinjom i kupaonicom. 2 Kat- podkrovlje uređeno roh bau također mogućnost uređenja stana od....

 
 
 
  Kuća, DRAGOVIĆI, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća kod Sarajeva, p+1+p sa svim pratećim objektima. Uz dvorište od 4000 m2 protiče potok. Pogodna za odmor i gospodarsko domaćinstvo. Vlasništvo 1/1, useljiva odmah. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine prodaje kuću na Bistriku u Sarajevu. Kuća se sastoji od dva sprata od po 60m2, dvorište površine cca.450m2. Kuća posjeduje sve priključke, struja, voda i plin. Pristup kući omogućen sa dvije strane i to samo plješačkim putem i putem za automobil....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Na 1000 m od Centra Ilijaša nalazi se odlično operemljena kuća sa lijepo dekorisanim interijerom i uređenim dvorištem i baščom. Uz kuću je garaža. Udaljenost od tržnog centra Edeka 500 m, od priključenja na autoput Sarajevo – Zenica ,te osnovne škole i druge bitne infrastrukture....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Tekst oglasa: RETKO U PONUDI EXTRA LUKSUZAN četvorosoban stan u jednoj etaži,bez kosina,u nivou 119m2 sa terasama.Stan se nalazi na najtraženijoj lokaciji u gradu,na samo par minuta do centra,a u blizini osnovnih i srednjih škola,fakulteta,pijace,doma zdravlja.Zgrada je kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 145.000 KM, 118,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 118 m2, sa dvorištem i okućnicom površine 15.536 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kvalitetna kuća spratnosti Sut+Pr+1s+Pot površine 118m2u osnovi, pomoćni objekat 29m2 na placu povšine 970m2. Izgrađena je po savremenim građevinskim standardima i korišteni su najkvalitetniji materijali. Objekat je sagrađen na ravnoj zemljišnoj parceli i odlikuje se funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 116,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvospratnu kuću u mirnom dijela naselja Gorica, općina Centar. Kuća u svojoj površini od 116m2 se prostire na dvije etaže i sastoji se od četiri velike prostorije (sobe), stubišta, dva kupatila. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, Na upit, 116,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća,novija gradnja,legalizovana,bez ulaganja,u dvorištu se nalazi garaža i prostorija ljetna kuhinja sa sanitarnim cvorom,urađena stiropor fasada,i etazno grijanje,kuca nema nikakvih tereta papiri su svi uredni, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 115,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 114,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. Kuća na sprat koja u prizemlju ima dnevni boravak sa kuhinjom I trpezarijom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na sprat....

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 61.600 KM, 114,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2022.,

www.realitica.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 113,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 113 m2 u osnovi, na placu površine 737 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije velike spavaće sobe, hodnika i kupatila. Sprat kuće nije završen ali ima ploču, postavljena....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, Na upit, 112,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca Derventa prvi kvart povis bolnice,Radnicka 53.Dvoriste garaza basta vocnjak.Papiri uredni. Ogradjeno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 111,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena prizemna kuća novije gradnje površine 111m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 56m2, dvorište površine 956m2, ukupno placa 1123m2. Kuća se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave, hodnika, predulaza....

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 350.000 KM, 110,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, ukupne površine 110 m2, dvoriste 250 m2 i plac 430 m2. prizemlje: dnevni boravak+ kuhinja, hodnik, spavaća soba i kupatilo. sprat: 3 spavaće sobe i wc. Pogled na more, udaljenost ca. 500m od plaže. papiri uredni, vlasništvo 1/1. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 153.400 KM, 110,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa lijepo uređenim dvorištem na mirnoj lokaciji u mjestu Pasci nedaleko od Tuzle. Kuca je površine 110 m2, a izgrađena je na parceli površine 785 m2. Pored kuće se nalazi pomoćni objekat, koji je uređen i u odličnom stanju. Uredno održavano dvorište, lijep pogled,....

 
 
 
  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 180.000 KM, 110,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuæu na dvije etaže, prizemlje + sprat (po 55 m2) te pripadajuæe dvorište/avlija površine 50 m2, uži centar grada, naselje Carina (izmeðu carinskog i titovog mosta), dva elektro, dva telefonska prikljuèka, pogodno za stanovanje i iznajmljivanje (neposredna blizina univerziteta....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva , sve osim fasade, dva sprata + podrum sa garazom, veliko dvoriste. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 110,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće i stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, GLAMOČANI, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 110m2 u selu Razboj, Glamočani (opština Srbac). Zemlja je prve A klase i iznosi 4,32 duluma. U dvorištu se nalazi i pomoćna kuća sa garažom. Kuća se prodaje nameštena. Za tačnu lokaciju i sve dodatne informacije kontaktirajte +381 69 675 669. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Mejtaš, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo veći, četverosoban stan površine 108m2, koji se nalazi na posljednjem spratu stambene zgrade izgrađene tokom 2012 godine u naselju Mejtaš. Stan je dvostrano orjentisan, komforan, posjeduje veliki dnevni boravak (27m2) koji zajedno sa kuhinjom i trpezarijom (23m2) čini....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 277.000 KM, 107,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Kuća na sprat sa visokim potkrovljem površine 107m2 u osnovi, pomoćne zgrade površine 89m2, dvorište površine 391m2, ukupno placa 587m2 .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 349.000 KM, 107,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijepa i funkcionalna kompletno namještena kuća novije gradnje spratnosti Pr+1S+Pot površine 107m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 1904m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, salona za goste i toaleta. Na spratu se nalaze četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 155.000 KM, 107,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Kuća pr + pot je 107 m2 kuća prizemna je 61 m2 i pomoćna zgrada od 22 m2. Kuća ima dvorište površine 500 m2 i okućnicu od 202 m2 što ukupno iznosi 707 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, ostave, kupatila, hodnika i terase. Na potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 89)

<< <1 2 3> >>