• GoHome Professional
do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće opremljen

  • Za upit "do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće opremljen" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 1.530 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • kablovska
    • kvalitetan
    • parking
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 97.200 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvoiposoban stan uknjižene površine 64,80m2 (stvarne površine 68m2) na V spratu u strogom centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 65 m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, balkona i ostave. Opremljen je drvenom stolarijom a podovi su obloženi parketom. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 94.000 KM, 65,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 65m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće opremljen'
70.000 KM
88.000 KM
82.600 KM
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 64,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 64,50m2 na V spratu u novoj gradnji u strogom centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 69.000 KM, 61,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor ukupne površine 61m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno - poslovne zgrade u centru grada!!! Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije i sanitarnog čvora (površine 31m2) smještenih u prizemlju iz kojeg stepenice vode u suteren (površine 30m2) u kojem se nalaze....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 60,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 60 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centranim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 60,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 60 m2 u kvalitetnoj staroj gradnji. Stan se nalazi na IV spratu u zgradi koja posjeduje nov, funkcionalan lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i terase.. Opremljen je parketima, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 60 m2 u ulici Sarajevskih brigada u Arkadinoj zgradi kod doma zdravlja. Poslovni prostor je kompletno opremljen za rad kao ugostiteljski objekat ( kafe Bar ) koji je to i bio ( Kafić Net ). Poslovni prostor se može koristiti i u druge svrhe. Posjeduje vlastiti....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.900 KM, 59,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan u centru grada u nadogradnji na IV spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na drugu terasu, velike spavace sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen drvenom stolarijom sa roletnama i venecijanerima,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 59,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 59 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.600 KM, 58,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 58m2, visoko prizemlje u gradu! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u gradu u blizini svih....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.989 KM, 58,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran polumješten dvosoban stan površine 58 m2 kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 58,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 58m2 na II spratu u staroj gradnji u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka koja ima izlaz na terasu, kuhinje koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.000 KM, 57,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 57 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa ostavom, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na zatvoren balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. Kupatilo je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 91.200 KM, 57,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kompletno namješten klasičan dvosoban stan površine 57m2 na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, jedne spavaće sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz kuhinje i spavaće sobe i oba balkona....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 104.000 KM, 57,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima ukupno cetiri sprata . Sadrzi : dvije spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, ulazni hodnik i veliku terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada je stara 10 godina, stan nije skoro nikako koristen . U odlicnom je stanju, skoro....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 56,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvoetažni jednosoban stan površine 56 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na tersau, uvučene kuhinje, spvaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, kvalitetnom keramikomi sanitarijama. Nalazi se na atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 104.500 KM, 55,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamješten dvosoban stan površine 55 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim gijanjem - Vaillant kotao,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 55,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 55 m2, na V spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, hodnika, jedne spavaće sobe i kupatila. Opremljen je Velux krovnim prozorima, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)