• GoHome Professional
do 95000 km do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2

  • Za upit "do 95000 km do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2" pronađeno 276 nekretnina - prosječna cijena 1.185 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 92000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 28.000 KM, 57,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji Bulevar Srpske vojske, Stambeno poslovni kompleks A Block SPO Delta 1 - Banja Luka, u neposrednoj blizini tržnog centra Mercator i Delta Planet-a, fakulteta, nove teniske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 km do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2'
36.000 KM
40.000 KM
40.000 KM
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 31.000 KM, 55,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGATICA, 32.000 KM, 57,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POSLOVNI PROSTOR KAO I PORUSENA KUCA KOD DIJECIJEG OBDANISTA I OSNOVNE SKOLE SVE UREDNO SA PAPIRIMA moze i zamjena za slocno u federaciji kao Sarajevo ili Ilijas ili Zenica POVRŠINA OBJEKTA: OKO 300 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, VAREŠ MAJDAN, 32.000 KM, 64,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan veoma hitno...cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 33.000 KM, 65,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Obiteljsko imanje, sastoji se od novosagrađene kuće, dvorišne zgrade, štale, svinjca i garaže. Pokraj imanja nalazi se zemljište veličine 21 dulum koje ima izlaz na cestu, a također je za prodaju. Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, 36.000 KM, 60,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Karanovcu 60m2 plus potkrovlje, uz kuću idu i pomoćni objekti: ljetnja kuhinja, garaža i radionica sa alatima. Kuća je skoro renovirana, pvc stolarija, fasada... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, KREŠEVO, 38.000 KM, 60,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, starije gradnje, sa svim priključcima (kanalizacija, struja, voda), na parceli površine 550 m2. Adresa: Džemala Bijedića bb (Mahala), Kreševo Dodatne informacije na telefon: +38761866903 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 38.000 KM, 65,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na 2 spratu ,u odlicnom stanju 2,5 sobe kuhinja, hodnik, kupatilo, manja ostava, 2 balkona stan je 2006 g. renoviran kupatilo sve novo, kuhinja sve novo, dnevni boravak i spavaca soba 2009 postavita nova PVC stolarija kao i ulazna vrata( vidi slike)u stanu je parket podovi....

 
 
 
  Kuća, MAGLAJ, 39.000 KM, 60,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zemljište i vikendica Maglaj (Radojčići - Crnojevići) Prodajem 6300 kvadrata zemljišta i vikendicu sa priključkom vode , struje .. . Odmah useljiva. Prilaz sa glavnog puta ,zemljište je 1/1 može odmah prepis. Za sve informacije zvati na broj : 062-975-809. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 39.500 KM, 60,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvije starije kuce sa parcelom od 380m2.Ova nekretnina se nalazi do firme Markovic -staklo.Kuce treba renovirati. Zemljisno knjiznji izvodak uredan sa gradjevinskom dozvolom za obje kuce.Za vise informacija nazovite 0038761030672 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 40.000 KM, 60,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Balkon 9m2 dvije velike sobe kuhinja dnevni boravak spajiz hodnik wc Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 40.000 KM, 59,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje veći dvosoban stan sa garažom u ulici Avde Smajlovića, općina Novo Sarajevo. Predmetni stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, DONJA ROVNA, 40.000 KM, 62,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE UREDNO,PAPIRI, VODA ,STRUJA TELEFONSKI PRIKLJUCAK, I MOGUČNOST PRIKLJUČKA PLINA. VEOMA POVOLJNO. DODATAK: KUĆICA I PUŠNICA POVOLJNO ZA JEDNU OBITELJ ILI 3 VIKENDICE! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 57,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje komforan dvosoban stan površine 57 m² u strogom centru Sarajeva - ulica Titova. Zgrada se nalazi u jednom od prolaza glavne ulice tik preko puta Parkuše. Lokacija govori sama za sebe, pa tako u neposrednoj blizini imate sve što poželite na dohvat noge. Noćni život,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa 5000m2 zemlje u Gradiškoj u naselju Mačkovac. Za sve dodatne informacije nazovite na: tel: 065/426-423 ili na tel: +38640818419 Slike će doći za kojih par dana Lp! Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, Slatina, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru grada, 56 kvadrata. Cijena 20 000 EUR. Sve informacije na broj telefona 066-126-805 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, DONJA ROVNA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 40.000 KM, 55,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se starija kuća sa građevinskom dozvolom - 55 m2 i pomoćni objekat 24 m2 godina gradnje 1966 ; Mišin Han .

 
 
 
  Kuća, POLJE, 41.000 KM, 60,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Polovina kuce sa okucnicom ,povoljno za izgradnju objekta,vlasnistvo 1/1,komunalni prikljUcci , Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Telefonski priključak Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 43.000 KM, 65,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu -vikendicu u Palama. Odmah useljiva Centralno grijanje Tel 065/694-189 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću sa okućnicom.Lepa lokacija. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 45.000 KM, 56,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću zidanu ciglom bez fasade. Kuća ima prizemlje i kat. Kuća na parceli 780 kvadrata. Prilaz parceli s dvije strane. Pred kućom autobusna stanica gradske linije za Križanec. Voda struja telefon septičke. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 47.000 KM, 64,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 64 m2 u centru Novog Travnika u ulici Kralja Tvrtka 40/17 (soliter kod bazena), 5 sprat, jugoistok. Za vise informacija zvati na +382 67 441 771. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 47.000 KM, 55,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću s okućnicom i šupom,drvarnicom,cjena po dogovoru Zvati na brojeve 00386-40-894-703 00386-70-330-621 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 48.895 KM, 57,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-devastirani-objekat-ul-grabeska-bihac/906 Prodaje se devastirani objekat u ulici Grabeška, u naselju Ružica u Bihaću. Objekat je 57m² u tlocrtu, koji se nalazi na placu ukupne površine od 420m². Objekat je....

 
 
 
  Kuća, MRKONJIĆ GRAD, 48.896 KM, 60,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom – Medna, Mrkonjić Grad Na prodaju kuća u selu Medna, opština Mrkonjić Grad, u mirnom prirodnom okruženju poznatom po čistoj prirodi, šumama i rijekama. Idealno mjesto za odmor, život u prirodi ili vikendicu. Kuća se nalazi na parceli površine 1000 m²,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Marijin Dvoru, ulica Franca Lehara, opština Centar. Stan površine 58m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, hodnik, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 7. spratu....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Apartman, VAREŠ MAJDAN, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Vareš Majdanu,ulica Josipa Čupke S48 drugi ulaz, četvrti sprat.Stan ima novu stolariju,kuhinju.Ima dva balkona. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, BANOVIĆI, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na placu od 8,5 duluma zemlje u mirnom planinskom selu, jednostavno raj na zemlji. Selo zeljova nalazi se 10 km od banovica. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 276)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2