• GoHome Professional
do 430000 km do 3100 km/m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 430000 km do 3100 km/m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 430000 km do 3100 km/m2 najnovije što veće

  • Za upit "do 430000 km do 3100 km/m2 najnovije što veće" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.233 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, ČAPLJINA, 151.400 KM, 2543,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište uz rijeku Neretvu ukupne površine 2. 543 m2 u Čapljini , udaljeno oko 500 metara od magistralnog puta M17. ; Čapljina .

 
 
 
  Zemljište, VIONICA, 77.880 KM, 1947,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodaju se 2 zemljista na podrucju Čitluk/Vionica. Zemljiste od 1947m2 je gradevinsko udaljeno nekih 100m od asfalta, prilaz je makadam trenutno, pogodno za gradnju. Vlasnistvo je 1/1 Drugo zemljiste se nalazi na putu prema lovackoj kuci Vionica, prilaz je makadam. Velicina zemljista....

 
 
 
  Zemljište, DUBICA, 35.000 KM, 1031,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinsko zemljište u Kozarskoj dubici. Ulica Đurđevdanska , između Fita i buvljaka. Površine 1031km2. Uplaćeno 5000km komunalija. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 430000 km do 3100 km/m2 najnovije što veće'
150.589 KM
  Zemljište, DUBICA, 5.500 KM, 508,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine-kd.com

z058 Prvomajska.

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 210.000 KM, 168,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Ova funkcionalna prizemna kuća u naselju Lazarevo, Banja Luka, predstavlja idealnu priliku za porodični život i poslovnu investiciju. Na parceli se nalazi glavni stambeni objekat površine 100 m2, dodatna garsonjera od 30 m2 i frizerski salon, što omogućava kombinaciju stanovanja i....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 171.000 KM, 95,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajem/Izdajem poslovni prostor na peronu 12. na autobuskoj stanici u Zvorniku. Pp je iz dva dijela, 65 +30 m2. Cijelom prednjom stranom je na peronu. Posjeduje i bocne ulaze u pp sto je pogodno za dostavljanja , sporedne aktivnosti ili jednostavno pregrađivanje do 5 manjih. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 168.800 KM, 81,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - UBLA: MODERNA BRVNARA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI ; Ubla .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 193.300 KM, 76,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Laktasi .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 153.400 KM, 63,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Šargovac .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

lorem ipsum Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2