• GoHome Professional
do 410000 km 80 m2 zadnjih 14 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 410000 km 80 m2 zadnjih 14 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 410000 km 80 m2 zadnjih 14 dana što veće

  • Za upit "do 410000 km 80 m2 zadnjih 14 dana što veće" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.238 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • duplex
    • klima
    • interfon
    • 2.sprat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, CAZIN, 238.206 KM, 87,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 234.200 KM, 86,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, naselje Mjesec, Ulica Ranka Šipke. ; Naselje Mjesec .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 410000 km 80 m2 zadnjih 14 dana što veće'
240.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 350.200 KM, 83,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa, pored Rebrovačkog mosta. ; Borik .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 168.800 KM, 81,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - UBLA: MODERNA BRVNARA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI ; Ubla .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 193.300 KM, 76,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Laktasi .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 76,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA QUEENS RESIDENCE ‼️ Iz ponude izdvajamo trosoban stan, površine 76,80 m2 pozicioniran na osmom spratu u novogradnji QUEENS RESIDENCE. Queens Residence je novoizgrađeni objekat u ulici Kraljice Jelene, kod sarajevskog naselja Otoka, u jednom od najpoželjnijih dijelova grada.....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)