• GoHome Professional
do 380000 km zadnjih 7 dana što manje 50 m2 opreml - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 380000 km zadnjih 7 dana što manje 50 m2 opreml - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 380000 km zadnjih 7 dana što manje 50 m2 opremljen prizemlje

  • Za upit "do 380000 km zadnjih 7 dana što manje 50 m2 opremljen prizemlje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 KM (malo jeftiniji)
    • 390000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 46,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 u visokom prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na terasu, hodnika, radnog dijela i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 100.000 KM, 46,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2, na visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, grijanje je na struju. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.000 KM, 46,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 47,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednoiposoban stan površine 47 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je Drvenom stolarijom unutrašnjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 48,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju nov i novoopremljen stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, degažmana, lođe i kupatila. Površina 48m2.Stanu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 49,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 49 m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno poslovne zgrade u novoj gradnji. Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim hrastovim parketima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 125.000 KM, 49,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor površine 49 m2, u prizemlju stambeno-poslovne zgrade Sastoji se od jedne prostorije sa sanitarnim čvorom. Pod je obložen pločicama, grijanje je na struju, i opremljen je PVC stolarijom. Pogodan je za igraonice ili za restorane brze hrane. Nalazi se na jako pristupačnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 50,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.indomio.ba

Vikendica površine cca 50 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 9450 m2. Vikednica se u prizemlju sastoji od jedne prostorije sa izlazom na prostranu terasu, ispod koje na par metara udaljenosti protiče mala rijeka. Na spratu (potkrovlje) se nalazi prostor za još jednu spavaću....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 51,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

Jednoiposoban stan u strogom centru grada, površine 51m2. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i balkona, pružajući idealan prostor za ugodan život. Ovaj jednoiposoban....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 380000 km što manje 50 m2 opremljen prizemlje (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)