• GoHome Professional
do 160 m2 do 290000 km moderan što manje interfon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 290000 km moderan što manje interfon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 290000 km moderan što manje interfon Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 160 m2 do 290000 km moderan što manje interfon zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 68.000 KM, 34,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno i posebno moderno adaptiran, italijanski stil. Sve novo i izmijenjeno, svi kablovi, sve cijevi, i djelovi zida. Pod mermernog laminata sivo-plavo-terakota boje. Kupatilo maslinasto zeleno-bež-braon, sanitarije bež boje. Alu prozori, klizna vrata puno drvo bijele boje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 142.000 KM, 52,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan moderno opremljen,kompletno renoviran. Nove instalacije struje,vode,plinsko grijanje,ispod keramike ima i podno grijanje,nova stolarija,parket. Odlican raspored.Ima svoj podrum. Zgrada na tri sprata,mirno,ispred i iza park,ulaz sa interfonom. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 280.000 KM, 56,20 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se nov, moderan, potpuno namješten, dvosoban stan uknjižene površine 56,20 m². Nalazi se na 8. spratu (posljednji sprat) novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, SPO “Nova Pecara”, u ulici Armije RBiH u Tuzli. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 182.000 KM, 64,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je Trosoban stan površine od 64 m2 koji se nalazi na Č?????????????? spratu stambene zgrade koja je u završnoj fazi izgradnje, a nalazi se u strogom centru Grada Cazina odmah iza bivše robne kuće. Zgrada u kojoj se stan nalazi predstavlja jedan od ljepših projekata u Gradu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Starčevica, 153.600 KM, 64,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se stanovi u izgradnji površine 64 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Starčevica- ulica Srpskih ustanika. Zgradu će da karateriše atraktivan i moderan eksterijer sa panoramskim prozorima u dnevnoj sobi, kvalitetnom fasadom te panelima za vatro-zaštitu. Stanove će da karakteriše....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 236.000 KM, 82,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.realitica.com

U strogom centru Grada Cazina nudimo ???????????????? ???????? koji je u završnoj fazi izgradnje smješten ???? ?????????? ???????????? stambene zgrade. ???????? ???? ????????š?????? ???? ????.???? ???? kojeg čine sljedeće prostorije: hodnik, kupatilo, unutarnja ostava, kuhinja, dnevni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 160 m2 do 290000 km moderan što manje interfon (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)