• GoHome Professional
do 150 m2 parking prizemlje što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 parking prizemlje što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 parking prizemlje što veće

  • Za upit "do 150 m2 parking prizemlje što veće" pronađeno 498 nekretnina - prosječna cijena 2.762 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 220000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 90.000 KM, 161,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa velikom radionom i kancelarijom u prizemlju. Površina kuće 161 m2 a okućnica 1880 m2 sa dvorištem naprijed i nazad. Na spratu se nalazi kuhinja, dnevni boravak,kupatilo,4 sobe i veliki balkon. Stepenice kružne vode na tavan koji je izolovan. Posjeduje sve priključke .Na odličnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 parking prizemlje što veće'
300.000 KM
Na upit
668.800 KM
  Kuća, BANJA LUKA, 115.000 KM, 160,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima dva nivoa ukupne površine 160 m2, prizemlje 80 m2 i visoko potkrovlje 80 m2. Smještena je na zemljištu površine 1800 m2, sa predivnim dvorištem orjentisanim prema južnoj strani. Iza kuće se nalazi bašta i voćnjak. Kuća je priključena na gradski vodovod, struju i ima fiksni....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

nekretnina se nalaz u mirnom dijelu grada pored kanala Dasnica uredjenog kao gradsko setaliste.Nalazi se u prvoj gradskoj zoni. Dve srane placa su pored ulice koje su asvaltirane i imaju ulicnu rasvjetu. Kuca ima sve potrebne prikljucke kao voda,struja,gradsko grijanje , kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 90.000 KM, 160,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SPILJANI, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi između škole i đžamije, na odličnoj poziciji. U blizini je rijeka Neretva, sa lijepim plažama i refting-om. Udaljena je od Konjica 7 km. Posjeduje 2 garaže i vrt. Jednokatnica sa 2 prostorjije u prizemlju, 2 podruma , 4 sobe na katu. i 2 balkon terase. Za sve dodatne....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

DOGLODI-Prodajem uknjiznu kucu P+1 i poslovni prostor na prostranoj parceli povrsine 1000m2 preko puta stadiona u naselju Doglodi,Ilidza; Opis Nekretnine: Prodaje se useljiva i uknjizena kuca brutto kvadrara ca 165m2 sa poslovnim prostorom ca 70m2 i ljetnom kuhinjom ca 25m2 na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nezavršenu kuću sa garažom u naselju Trn. Završeno, useljivo prizemlje gdje je trosoban stan. Ostale informacije ne tel. 051586365 ili na 066444519 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, KLADANJ, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se dvije kuće na lokaciji vikend naselje Drinjače, jedna kuća je u cjelosti adaptirana 2022 godine, nove instalacije vode, stuje, PVC stolarija, nova kupatila, kuhinja. Spratovi fizicki odvojeni i svaki ima zasebno kupatilo i kuhinju. Fasada sa izolacijom uradjena u 8. mjesecu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca, Ul. Nike Kolumbica, blizina tramvajske stanice Energoinvest, bila dugi niz godina privatnom rezidencijom konzula, vlasnicki odnosi cisti (vlasnistvo 1/1), useljiva odmah. Na prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, hodnik, dvije manje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje, sprat i potkrovlje, 165 m2 sa 380 m2 okućnice. Postoji mogućnost kupnje dodatne parcele uz kuću od 500 m2. Više informacija na tel: 061/137-936 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Vrijeme je da sebi ispunite želju i kupite dugo željenu vikend kuću u neposrednoj blizini Sarajeva. U Pazariću, u naselju Resnik, prodajemo renoviranu četverosobnu kuću na dva sprata. Riječ je o kući s novom fasadom na skoro dulum ravne i ograđene zemlje. Kuća u prizemlju ima zatvorenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Lužani, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju na 2 sprata, 157 m2 ukupno, prizemlje 2 soban na spratu trosoban stan, garaza, 800 m2 zemlje, vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, HADROVIĆI, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je projektovana kao duplex i nalazi se u najstarijoj ulici u gradu u kojoj je i poznata Atik džamija. Jedna lamela sadrži: a) podrum - garaža i ostava; b) prizemlje - dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i terasa; c) potkrovlje/sprat - dvije sobe za spavanje, manja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 154,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude nekretnina u izgradnji za prodaju najavljuje i izdvaja poslovni prostor na TOP lokaciji Općina Novo Sarajevo, Ulica Grbavička i Derviša Numića. Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji ulica Grbavička i Derviša....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 638.400 KM, 152,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi jedinstven i nov dvoetažni stan u tek izgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Husinjska na Vracama. Ovu nekretninu krasi visok nivo kvalitete gradnje i raspored prostorija. Za naše kupce je obezbijeđeno i parking mjesto unutar same parcele....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.500.000 KM, 150,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo pravo porodično gnijezdo u naselju Buća Potok (donji dio). Ova šarmantna kuća s novom fasadom i garažom nalazi se u mirnom okruženju, na uređenoj cesti kojom se do glavne saobraćajnice dolazi tek za nekoliko minuta vožnje. Kuća je koncipirana kao dva zasebna stana. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 160.620 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća na dva sprata u mirnom i traženom naselju Hiseta, na samom početku ulice Branka Koščice, u Banjaluci. Riječ je o funkcionalnom i održavanom objektu idealnom za porodični život, uz dodatnu prednost – registrovani poslovni prostor u prizemlju. Struktura kuće: Prizemlje:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 700.000 KM, 150,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

Poslovno stambeni Sut+Pr+2S+Pot površine cca 150 m2 u osnovi. Objekat je kompletno renoviran i posjeduje vlastiti parking i garažu. Predulaz je površine 40 m2 i u funkciji je uređene čekaonice. Suteren se sastoji od jedne veće prostorije te tri pomoćne prostorije po 18 m2 i dva sanitarna....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI OSREDCI, 1.200.000 KM, 150,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Pridajem kucu u Bosanskim Osredcima. U prizemlju ima 3 sobe i prostiriju za kupatilo.Voda nije uvedena u kuku. Struja sada nije prikopcana.Pogodan kraj za odmor. Uz ovo moj brat prodaje 1720 a zemlje. Nekretnina posjeduje Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću na Vracama iznad policijske akademije, ulica Novopazarska, općina Novo Sarajevo. Ukupna površina zemljišta na kojem je izgrađen stambeni objekat iznosi 400 m2 + pristupni put površine 72 m2. Na početku puta se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

rodaje se divna porodična kuća u naselju Mejdan u ulici Srđe Zlopogleđe. Strukturu čine prizemlje, potkovlje i pomoćna manja kuća (garsonjera). Na prizemlju je smješten trosoban stan od 70 m2, a čine ga hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak i dvije spavaće sobe. U potkrovlju se....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Totalno renovirana kuca na dvije etaze. Prizemlje: veliki dnevni boravak sa trpezarijom( kamin sa ugradnom peci), kuhinja, velika ostava i Wc. Sprat: cetiri sobe svaka sa izlaskom na balkon. Prostrana garaza sa prostorom za kotlovnicu. Za vise info tel.032-863198 ili +46705659075....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Poslovni prostor 150 m2 u prizemlju zgrade kod Zvornik-puteva u Karakaju. Vlastiti parking prostor. Pogodno za uslužne delatnosti .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, Na upit, 150,00 m2

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću sa okućnicom naselje Blažuj,Ilidža. Prodaje se kuća sa okućnicom površine od 1249m2 u ulici Remze Ahmetovića naselje Blažuj, Opština Ilidža. Objekat u suterenu posjeduje kotlovnicu sa skladišnim prostorijama.....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je udaljena od centra Kupresa cca 150 metara, samostojeca kuca + garaza sa kanalom i ostavom. Prizemlje:ulaz, hodnik,kupatilo, 2 sobe, stepenice za 2 sprat, veci dio prizemlja nije izradjen i sluzi kao ostava. Sprat: hodnik, kupatilo, 3 spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom/nisom.....

 
 
 
  Kuća, MAHALA, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Bihaću sagrađenu 1970. godine, površine 150m2 (prizemlje + sprat) sa pratećim objektom 7x5m i garažom. Parcela je površine 650 m2, kompletno ograđena i sa izlazom na glavnu cestu. Kuća se nalazi u najljepšem i najuređenijem dijelu grada - Midžića mahala, sa pogledom....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa 150 m2 stambenog prostora u centru Tomislavgrada.Prizemlje i potkrovlje . Kuća izgrađena 1968 , obnovljena 2004 godine (nova AB ploča, novi krov i fasada ) . Na čestici zemlje od 420 m2. Uz kuću postoji i „ognjište“ te ljetna kuhinja -„šadrvan“ i golubarnik.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 960.400 KM, 148,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat je površine 148 m2 i sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz jedne velike prostorije sa šankom, kuhinje sa izlazom na terasu i toaleta. Sprat se sastoji iz dvije prostorije i dva toaleta. Stambeni deo se nalazi na III etaži, površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 498)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>