• GoHome Professional
do 150 m2 klima do 270000 km pogodan što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 klima do 270000 km pogodan što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 klima do 270000 km pogodan što skuplje

  • Za upit "do 150 m2 klima do 270000 km pogodan što skuplje" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.139 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 KM (malo jeftiniji)
    • 280000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZENICA, 190.000 KM, 100,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zenica Centar preko puta MUPa extra renoviran pogodan za ordinaciju kanc. itd advokatska cetvrt. 2 sprat .mirna sigurna cetvrt u blizini opstine kamb. polja sportskih terena fakulteta itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 185.000 KM, 64,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade u Babinoj rijeci . Veoma funkcionalan, prostran, svijetao, sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i hodnikom. Stan ima uknjiženo 58 m2 a rekonstrukcijom dobijeno je 64 m2 stvarne površine, jer jedan od dva....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 klima do 270000 km pogodan što skuplje'
130.000 KM
93.000 KM
65.000 KM
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 140.000 KM, 68,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako ocuvan i osuncan dvosoban stan u ulici Armije BiH u Lukavcu. Dalje u tekstu procitajte par izdvojenih posebnosti stana: - odlicna orijentacija (jugoistok) - centralno gradsko grijanje (takodjer klimatiziran za tople ljetne dane) - dva balkona: jedna zatvorena lodja....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.800 KM, 20,00 m2 cca 6540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Novogradnja. Zaseban je ulaz. Klimatizirano, grijanje-hladenje, pogodno za uredske prostorije, papiri uredni, veliki parking ispred, SVE NOVO...lokacija ekstra,veliki parking pred zgradom,alarm,video nadzor,klima...fiz.zastita-nov Ulica Tvrtka Miloša - Kod pošte- i vlade Federacij.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 129.999 KM, 68,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 68 m2 sa pomoćnom zgradom površine 36 m2, na placu površine 1234 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, klima uređajem, keramikom i sanitarijama. U dvorištu je garaža sa pomoćnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Bihaća, iza Konzuma, 70m2, 2 balkona-3 sobe-1 kupatilo-dvije zasebne supe(ostave) i vesh kuhinja u podrumu. Stan je pogodan i za poslovni prostor.Za vise informacija, kontakt na broj 061713888 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor u neposrednoj blizini Starog mosta i hotela Ruža u Mostaru. Prostor je pogodan za sve namjene. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 88.000 KM, 120,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Ugljeviku, svega 2km od centra Ugljevika. Nalazi se na uzvisenju, sa prelepim pogledom. Sa terase ima prelep pogled. Kuca je redovno odrzavana, vredi pogledati. Kuca ima i veliku okucnicu, te je pogodno po zelji izgraditi garazu, pomocnu kucu ili slicno. Za svaku....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u trznom centru u Vojniclom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Galerija celicne konstrukcije sa betonskom plocom. Struja, voda, telefon, klima uredjaj, parking prostor. Stalni objekat. Pogodan za visestruke namjene. Uredni papiri. Cijena nije fiksna moze se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 65.000 KM, 19,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor u centru grada površine 19 m2 u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Posjeduje kompletan inventar za frizerski salon. Sastoji se od jedne prostorije, sanitarnog čvora i ostave površine 5m2. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, ugrađena je inverter klima. Na vanjskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat u centru grada, na ulazu u OS Lukavac Grad. Objekat je na sprat ukupne povrsine 40m2 i pogodan je za razne vrste djelatnosti. Vlasnistvo 1/1. Nekretnina posjeduje Plin Voda Struja Novogradnja Parking Klima .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 59.500 KM, 36,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u tržnom centru Saraj polje u Vojničkom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Pogodan za višestruke namjene. Uredni papriri sa upotrebnom dozvolom. Dirrektan pristup sa ulice. Parking ispred prostora. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 57.600 KM, 18,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena:57 600 Odličan lokal površine 18 m2 u centru pogodan za advokatske kancelarije , knjigovodstvene agencije i ostale agencijske poslove nalazi se u uzem centru.Lokal ima obezbijeđen pristup na zgradni parking prostor.Ugrađena inverter klima za....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 55.000 KM, 30,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Poslovni prostor u Mostaru u ulici Dubrovačka 81 (pored Fitnessa Bevanda- preko puta benzinske pumpe "Energy Commerce"). Poslovni prostor ima dvije zasebne prostorije podijeljene vratima, uz dodatnu manju kuhinju i wc. Ukupna površina poslovnog prostora iznosi 30 m2. Poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 39.970 KM, 27,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji površine 27,33 m2 u prizemlju stambeno poslovne zgrade na atraktivnoj lokaciji. Lokal je pogodan za razne vrste djelatnosti. Sastoji se od jedne velike prostorije i sanitarnog čvora. Pod je opremljen keramičkim pločicama. U lokalu je....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 39.000 KM, 20,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

klima u prostoru,alarm,video nadzor objekta kompletnog,grijanje+hladenje,podzemna garaža---NOVOGRADNJA--,pogodno za sve namjene....useljivo i dostupno odmah. Stjepana Radića - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 32.000 KM, 20,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.sivricnekretnine.com

klima,alarm,zaštitne rešetke,nov prostor,mokri cvor potpuno renoviran,prilaz sa betona,ima parking,pogodan,za predstavništva,salone,agencije,urede,vlasništvo i papiri 1/1.... Ante Starcevica - Zgrada Ledara.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)