• GoHome Professional
do 150 m2 do 200000 km fakultet do 2500 km/m2 pora - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 do 200000 km fakultet do 2500 km/m2 pora - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 do 200000 km fakultet do 2500 km/m2 porasla cijena što veće

  • Za upit "do 150 m2 do 200000 km fakultet do 2500 km/m2 porasla cijena što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+47%

Promjena cijene sa 102.000 KM na 150.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2025 - 102.000 KM
24.05.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

Tražite nekretninu u mirnom naselju, idealnu za porodični život ili vikendicu? Ova kuća u Saračici nudi prostrano imanje i odličan potencijal za adaptaciju! ; Saračica .

 
 
 
 
+47%

Promjena cijene sa 99.776 KM na 146.678 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 146.678 KM, 80,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 99.787 KM
24.08.2025 - 100.791 KM
25.08.2025 - 99.725 KM
02.09.2025 - 100.006 KM
03.09.2025 - 99.868 KM
04.09.2025 - 99.771 KM
18.09.2025 - 99.562 KM
19.09.2025 - 99.664 KM
22.09.2025 - 99.736 KM
24.09.2025 - 99.924 KM
25.09.2025 - 99.725 KM
30.09.2025 - 99.889 KM
01.10.2025 - 99.776 KM
08.10.2025 - 99.674 KM
09.10.2025 - 99.746 KM
10.10.2025 - 99.526 KM
11.10.2025 - 99.705 KM
12.10.2025 - 99.695 KM
15.10.2025 - 99.766 KM
16.10.2025 - 99.899 KM
17.10.2025 - 99.797 KM
26.10.2025 - 99.863 KM
27.10.2025 - 99.746 KM
29.10.2025 - 99.593 KM
30.10.2025 - 99.674 KM
01.11.2025 - 99.771 KM
09.11.2025 - 99.802 KM
11.11.2025 - 99.700 KM
14.11.2025 - 100.047 KM
15.11.2025 - 99.934 KM
16.11.2025 - 99.761 KM
20.11.2025 - 99.838 KM
21.11.2025 - 99.730 KM
22.11.2025 - 99.899 KM
23.11.2025 - 99.710 KM
25.11.2025 - 100.011 KM
26.11.2025 - 99.894 KM
27.11.2025 - 99.751 KM
02.12.2025 - 99.884 KM
04.12.2025 - 99.766 KM
12.12.2025 - 99.832 KM
13.12.2025 - 99.761 KM
17.12.2025 - 99.853 KM
19.12.2025 - 99.736 KM
23.12.2025 - 99.868 KM
24.12.2025 - 99.669 KM
25.12.2025 - 99.705 KM
26.12.2025 - 99.603 KM
30.12.2025 - 99.751 KM
11.01.2026 - 99.669 KM
13.01.2026 - 99.720 KM
14.01.2026 - 99.853 KM
16.01.2026 - 99.710 KM
21.01.2026 - 99.659 KM
22.01.2026 - 99.827 KM
23.01.2026 - 99.756 KM
27.01.2026 - 99.649 KM
28.01.2026 - 99.766 KM
29.01.2026 - 99.822 KM
30.01.2026 - 99.634 KM
31.01.2026 - 99.542 KM
01.02.2026 - 99.715 KM
05.02.2026 - 99.583 KM
06.02.2026 - 99.822 KM
07.02.2026 - 99.761 KM
08.02.2026 - 99.685 KM
10.02.2026 - 99.741 KM
11.02.2026 - 99.639 KM
12.02.2026 - 99.715 KM
17.02.2026 - 99.690 KM
18.02.2026 - 99.736 KM
19.02.2026 - 99.802 KM
20.02.2026 - 99.746 KM
27.02.2026 - 99.557 KM
28.02.2026 - 99.710 KM
04.03.2026 - 99.807 KM
05.03.2026 - 99.746 KM
06.03.2026 - 99.807 KM
07.03.2026 - 99.797 KM
10.03.2026 - 99.220 KM
12.03.2026 - 99.710 KM
21.03.2026 - 99.659 KM
22.03.2026 - 99.746 KM
24.03.2026 - 99.674 KM
25.03.2026 - 99.730 KM
28.03.2026 - 99.827 KM
29.03.2026 - 100.088 KM
30.03.2026 - 99.751 KM
01.04.2026 - 99.618 KM
02.04.2026 - 99.802 KM
03.04.2026 - 99.766 KM
05.04.2026 - 99.593 KM
07.04.2026 - 99.812 KM
09.04.2026 - 99.797 KM
11.04.2026 - 100.001 KM
12.04.2026 - 99.720 KM
14.04.2026 - 99.685 KM
15.04.2026 - 99.741 KM
22.04.2026 - 99.562 KM
23.04.2026 - 99.669 KM
24.04.2026 - 99.715 KM
25.04.2026 - 99.843 KM
27.04.2026 - 99.746 KM
28.04.2026 - 99.909 KM
29.04.2026 - 99.644 KM
30.04.2026 - 99.736 KM
02.05.2026 - 100.108 KM
03.05.2026 - 99.848 KM
05.05.2026 - 99.710 KM
06.05.2026 - 99.802 KM
07.05.2026 - 99.730 KM
09.05.2026 - 100.042 KM
10.05.2026 - 99.715 KM
16.05.2026 - 99.231 KM
17.05.2026 - 99.710 KM
19.05.2026 - 99.832 KM
20.05.2026 - 99.741 KM
21.05.2026 - 99.562 KM
22.05.2026 - 99.680 KM
23.05.2026 - 99.776 KM
24.05.2026 - 146.678 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Tražite nekretninu u mirnom naselju, idealnu za porodični život ili vikendicu? Ova kuća u Saračici nudi prostrano imanje i odličan potencijal za adaptaciju!Osnovne informacije: Lokacija: Saračica, prilaz preko Ravaničke ulice Površina okućnice: 1.236 m² Kuća: Podrum – 35 m² Sprat....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 78,00 m2 cca 2120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 149.000 KM na 185.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 149.000 KM
06.05.2026 - 185.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva kuća na sprat površine 72 m2 u osnovi na placu od 517 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i stubišta za sprat. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 135.000 KM na 150.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LUKAVAC, 150.000 KM, 64,00 m2 cca 2340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 135.000 KM
22.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se renovirana starija porodična kuća sa okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 150 m2 do 200000 km do 2500 km/m2 porasla cijena što veće (24)
  • do 150 m2 do 200000 km fakultet do 2500 km/m2 što veće (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)