• GoHome Professional
do 150 m2 što manje do 130000 KM renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 što manje do 130000 KM renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što manje do 130000 KM renoviran

  • Za upit "do 150 m2 što manje do 130000 km renoviran" pronađeno 238 nekretnina - prosječna cijena 1.631 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 45.000 KM, 18,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renovirana i namještena garsonjera površine 18m2 na II spratu u Eš naselju. Sastoji od dnevnog boravka, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u Eš naselju u blizini svih bitnih sadržaja i institucija. ID 3375/ZP....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Avenija, 65.000 KM, 20,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Kompletno renoviran,alarm, klima,useljiv,papiri uredni.Ima parking i pvc otvore sve,klima,....Vlasništvo i papiri su 1/1. Kralja Tomislava -avenija.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 32.000 KM, 20,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.sivricnekretnine.com

klima,alarm,zaštitne rešetke,nov prostor,mokri cvor potpuno renoviran,prilaz sa betona,ima parking,pogodan,za predstavništva,salone,agencije,urede,vlasništvo i papiri 1/1.... Ante Starcevica - Zgrada Ledara.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 što manje do 130000 km renoviran'
61.600 KM
54.400 KM
120.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 22,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi za prodaju višenamjenski poslovni prostor pozicioniran na odličnoj lokacij uz saobraćajnicu Adija Mulabegovića, Novi Grad. Površina 21.5 plus galerija total 28.5 Višenamjenski i renoviran Jedna veća prostorija Galerija povezana stepeništem....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 26,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renovirana garsonjera na IV spratu u staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, inverter klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. U cijenu stana ulazi kuhinja i ormari. Nalazi se na jako lijepoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 114.500 KM, 27,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje jednosiposoban stan na Vracama iznad Policijske akademije u Dobojskoj ulici, općina Novo Sarajevo. Stan je pozicioniran na prvom spratu manje stambene jedinice (ukupno četiri stana). Sastoji se od ulazog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje spavaće....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 27,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena, renovirana, garsonjera površine 27 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na prostranu terasu, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 28,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje garsonjeru za prodaju u Švrakinu, ulica Prvomajska. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i kupatila. Ukupna površina iznosi 28 m². Nekretnina je u potpunosti renovirana i useljiva, smještena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 54.000 KM, 28,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Renovirana garsonjera na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom, zatvorenog balkona, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom a podovi su obloženi laminatom. Nalazi se na jako lijepoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 29,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba - Sarajevo objavljuje priliku za kupovinom garsonjere od 29 kvadrata u naselju Svrakino Selo, ulica Prvomajska a neposredno u blizi policijske uprave Novi Grad i osnovne skole te u blizini trolejbuske linije. Ova nekretnina se nalazi na klasicnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Švrakino Selo, 52.000 KM, 29,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u stambeno poslovnom naselju Švrakino selo, u blizini Policijske stanice. Stan je veličine 27 m2, nalazi se na 4. spratu i cini ga dnevni boravak s trpezarijom, kuhinjom, kupatilom i hodnikom. Stan je renoviran i ima sve potrebne priključke. Vanjska stolarija je od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 137.000 KM, 30,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje poslovn prostor na Mejtašu u ulici Kevrin Potok, općina Centar Sarajevo. Predmetni poslovni prostor predstavlja zaseban objekat smješten između dvije zgrade na samo 450 m udaljenosti od Titove ulice. Sastoji se od jedne radne prostorije, manje ostave....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.000 KM, 30,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban renoviran stan na 1. spratu u Ilijašu, ulica Ivana Franje Jukića. Stan površine 30m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, kupatila i dnevne sobe. Dvostrane je orijentacije. Dva tipa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 30,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Muhameda Hadžijahića. Stan je površine 30 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena, kompletno renovirana, garsonjera korisne površine 30 m2( u papirima 20m2). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika koji takođe ima izlaz na terasu i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom sa roletnama, Inverter klimom za....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 62.000 KM, 31,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan uknjižene površine 31 m2 ( korisne površine 38 m2). Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika koji takođe ima izlaz na drugu terasu i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 46.900 KM, 32,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban djelomično renoviran stan u mjestu Đikovina na izvrsnoj lokaciji sa kompletnim pogledom na grad Mostar.Stan je jednosoban sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom,kupatilom sa wc- om,jednog hodnika ima ukupno 32m2 stambene površine. Stan nije potrebno renovirati....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, 88.000 KM, 33,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ATRAKTIVAN jednosoban stan na Višnjiku kod ukcs-a, ulica Zaima Šarca, opština Centar - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na drugom (2) spratu zgrade trospratnice bez lifta, a raspolaže površinom od 33 m2. Po strukturi....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 64.000 KM, 33,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem malu kucu/stan povrsine 33 m, sa okućnicom, u ulici Husinskih rudara 60, Tuzla. Prostor je renoviran u ljeto 2009, sa ugrađenim centralnim grijanjem (električna energija) i klima uređajem, novim kuhinjskim elementima, potpuno novo kupatilo. Sve 1/1. Cijena 35.000 Eura Kontakt....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, jednosoban stan površine 34m2 na I spratu kvalitetne stare gradenje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i Wc-a. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, Inverter 2 klima uređaja,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 55.800 KM, 34,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.realitica.com

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 34 m2 u suterenu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim podnim grijanjem i kvalitetnom keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 34,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 34m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman renoviran i u potpunosti opremljen od 34m2 sastoji se od jedne sobe sa kuhinjom, balkona, ulaznog....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 35,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 35 m2 u kvalitetnoj staroj gradnji . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, prostrane spavaće sobe hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.900 KM, 36,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 8. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba(napravljena u....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 105.700 KM, 36,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Kompletno renoviran, namješten, jednosoban stan površine 36 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje , spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijoim, unutrašnjom drvenom stolarijom, Inverter klimom, kvalitenim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 36,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom , spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Stan je djelimično renoviran. Promjenjena je stolarija unutrašnja i vanjska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 49.000 KM, 37,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan na panjevini u gradu Mostaru, udaljen od grada svega 10 minuta pješice. Stan je djelomično renoviran i prodaje se sa stvarima u stanu ,namještajem. Vlasništvo i papiri su 1/1. useljivo odmah u stan.Pogled na grad sa balkona koji je okrenut ka zapadu. Nova struja u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 95.000 KM, 39,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, površine 39 kvadratnih metara, smješten je u Sarajevu, na Grbavici. Lokacija veoma atraktivna i mirna, sa puno zelenila. Stan se nalazi u blizini trolejbuske stanice (udaljen tri trolejbuske stanice od centra grada). U radijusu od 100m se nalaze škola, šoping centar....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 39,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju renoviran jednosoban stan površine 39 m2 na IV spratu nove gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i dnevni boravak i soba izlaze na nju. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 40 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. U suterenu stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 40,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namjesten stan povrsine 40m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne sobe, hodnika, kupatila i gardarobera. Stan je kompletno renoviran. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, pod....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 51.000 KM, 41,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan nedavno renoviran koji je pogodan i za poslovni prostor. U blizini je skola, obdaniste, trgovine. Parking ispred zgrade. Za sve dodatne informacije obratiti se Gordani na Tel: 514 651. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 86.200 KM, 42,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2024.,

www.realitica.com

Jednosoban stan površine 42m2 kompletno renoviran na V spratu. .

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?