• GoHome Professional
do 150 m2 što jeftinije dvorište do 210000 km - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 150 m2 što jeftinije dvorište do 210000 km - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što jeftinije dvorište do 210000 km

  • Za upit "do 150 m2 što jeftinije dvorište do 210000 km" pronađeno 222 nekretnina - prosječna cijena 1.611 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 220000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 212.000 KM, 145,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju odlična kuća u Bijeljini.Nalazi se na placu od 600m2 koji je lijepo uređen.Kuća je 145m2 a sastoji se od prizemlja i sprata.Prizemlje: hodnik, kupatilo,ostava,velika dnevna soba sa kuhinjom, trepezarijom i terasom.Sprat: hodnik, kupatilo,ostava, dnevna soba sa terasom,kuhinja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 214.000 KM, 80,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u Novom gradu, u blizini Bosmala, 200-300 m udaljenom, u padinskom dijelu, u stambenoj zoni sa privatnim stambenim objektima. Stan je etažiran, nalazi se na VP/1 spratu, u objektu P+2, sa četiri etažne jedinice; Ispod stana koristi se poslovni prostor, a iznad i sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada spratnosti sut+ priz+spr+pot površine 68 m2 sa pripadajućim dvorištem površine 172 m2 U suterenu se nalaze podrum I kotlovnica. U prizemlju je poslovni prostor za ugostiteljstvo Sprat se sastoji od dvosobnog stana i stubista za potkrovlje u kom je takođe dvosoban....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 113,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 113 m2 u osnovi, na placu površine 737 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije velike spavaće sobe, hodnika i kupatila. Sprat kuće nije završen ali ima ploču, postavljena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 225.000 KM, 100,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća u osnovi cca 100 m2, koja se u prizemlju sastoji od garaze I jedne velike prostorije. Na prvom spratu se nalazi dvoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, velikog kupatila I terasom. Unutrašnje stubište vodi na visoko potkrovlje u kome se....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 225.000 KM, 150,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.04.2026.,

www.indomio.ba

Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 02-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dograđenim dijelom i okućnicom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 225.700 KM, 68,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovna zgrada spratnosti sut+ priz+spr+pot površine 68 m2 sa pripadajućim dvorištem površine 172 m2 .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 230.000 KM, 74,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u prigradskom naselju modernog dizajna uknjižene površine 74m2 u osnovi i pomoćnim objektom pvrs. 74m2 na placu od 1084m2. Kuća se prodaje sa kompletnim namjestajem. U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, kotlovnicom i....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 230.000 KM, 82,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća Pr+Sp+Pot površine 82 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 28 m2 (garaža), dvorište površine 337m2, ukupno placa 447m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravaka kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila, hodnika iz kojeg vodi stubište za sprat. Na spratu se nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 230.000 KM, 100,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stambeno-poslovni objekat koji se sastoji od nekoliko odvojenih prostora, idealnih za investiciju. Objekt je smješten u zgradi s četiri stana i nudi različite mogućnosti za korištenje. Detalji o nekretnini: Suteren: Prostor od 40 m² s prostorom ispred, idealan za poslovnu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-222 (od ukupno 222)

<< <1 2 3 4 5 6> >>