• GoHome Professional
do 140 m2 zadnjih 14 dana za adaptaciju što veće p - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 zadnjih 14 dana za adaptaciju što veće p - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 zadnjih 14 dana za adaptaciju što veće pogodan do 280000 KM

  • Za upit "do 140 m2 zadnjih 14 dana za adaptaciju što veće pogodan do 280000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GORAŽDE, 60.000 KM, 70,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

500m od centra iza bingo centra ul bolnička pogodno ZA NOVOGRADNJU UKNJZENO GRADJEVINSKI PAPIRI UREDNI ILI ZA ADAPTACIJU TEL 00381646656196 LJILJANA KOMLENOVIĆ Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 60.000 KM, 29,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, u dobrom stanju, pogodan za stanovanje uz manju adaptaciju, 29m2, iznad Pivare, veoma blizu Carsije Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 za adaptaciju što veće pogodan do 280000 km (2)
  • do 140 m2 zadnjih 14 dana za što veće pogodan do 280000 km (1)
  • do 140 m2 zadnjih 14 dana za adaptaciju što veće pogodan (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)