• GoHome Professional
do 140 m2 zadnjih 14 dana što jeftinije do 420000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 zadnjih 14 dana što jeftinije do 420000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 zadnjih 14 dana što jeftinije do 420000 KM renoviran

  • Za upit "do 140 m2 zadnjih 14 dana što jeftinije do 420000 km renoviran" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.225 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • komforan
    • 4.sprat
    • interfon
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 59,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.216 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 zadnjih 14 dana što jeftinije do 420000 km renoviran'
370.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.982 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)