• GoHome Professional
do 140 m2 najnovije što veće do 320000 KM komforan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 najnovije što veće do 320000 KM komforan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 najnovije što veće do 320000 KM komforan

  • Za upit "do 140 m2 najnovije što veće do 320000 km komforan" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 KM (malo jeftiniji)
    • 330000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Hamze Hume, odmah preko puta Općine Centar, u samom srcu sarajevskog gradskog života prodajemo fantastičan potkrovni stan. Ova nekretnina ima puno vrlina, pa krenimo redom: Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade s novim vanjskim vratima i promijenjenom stolarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 119,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Safeta Pašalića na Breci, u zgradama pd bijele fasadne cigle, na drugom od dva sprata, prodajemo po svemu unikatnu porodičnu nekretninu - višesoban stan s terasom i garažom. Ali. krenimo redom: riječ je o dvoetažnom stanu južne orijentacije koji se nalazi na posljednjem, drugom....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 140.000 KM, 118,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Cijena;140000 KM Više informacija 066/345-666 Veoma lijepa kuća površine 118 m2 u suštini komforan trosoban stan na placu 264 m2.Uz kuću i pomoćni objekat u kome se nalazi garaža.Kuća je svijetla , prozračna , posjeduje centralno grijanje.U podrumu kuće dvije pomoćne prostorije koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 329.000 KM, 102,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.bihhome.ba

EKSKLUZIVNA PRODAJA | KOMFORAN TROSOBAN STAN – LAMELA, STROGI CENTAR GRADA .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 93,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo veliki porodični stan u centru Hrasnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade građene 1991. godine, bez lifta. I to mu je jedina mana. Sve ostalo su vrline: komforan dnevni boravak, dvostrano organizirana kuhinja, prostrana trpezarija, tri spavaće sobe, veliki hodnik,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.200 KM, 91,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX prodaje komforan četvorosoban stan od 91,20m2 u naselju Nova Starčevica! ; Starčevica .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 187.000 KM, 90,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 90 m2 na odličnoj lokaciji u ulici Simeuna Đaka. Stan je u potpunosti renoviran, smješten na trećem spratu u zgradi starije gradnje (bez lifta). Strukturu stana čine dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, hodnik, degažaman, toalet, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 što veće do 320000 km komforan (76)
  • do 140 m2 najnovije što veće do 320000 km (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)